• GoHome Professional
apartmani zagreb Najnovije pala cijena - GoHome
  • apartmani zagreb Najnovije pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani zagreb Najnovije pala cijena

  • Za upit "apartmani zagreb najnovije pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 470.000 € na 430.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 430.000 €, 77,00 m2 cca 5580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 479.000 €
02.03.2026 - 470.000 €
07.03.2026 - 430.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je trosobni stan sa terasom na drugom katu manje stambene zgrade u Hudovljanskoj ulici, Jarun. Sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, kupaone s toaletom, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom ukupne površine 60m2, terase od 38m2 (9m2), vanjskog parkirnog....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 209.000 € na 195.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Gornje Vrapče, 195.000 €, 79,05 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 209.000 €
11.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja: Prodaje se ugodan trosoban stan površine 62,34 m² u prizemlju etažirane kuće s ukupno tri stana, smješten u mirnoj ulici u naselju Gornje Vrapče, Zagreb Ono što ovu nekretninu čini posebnom jest njezina okruženost prirodom ? neposredno ispred....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 260.000 € na 235.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 235.000 €, 67,10 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 260.000 €
28.02.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Zagreb, Trešnjevka Sjever! Iznimno atraktivan stan s prostranom terasom na vrhunskoj lokaciji Trešnjevke Sjever ? idealan spoj kvalitete života i praktičnosti. Stan ukupne stambene površine 61,8 m² raspolaže dnevnom sobom, dvjema spavaćim sobama, kuhinjom, kupaonicom, zasebnim WC-om,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 200.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Medveščak, 200.000 €, 27,94 m2 cca 7160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 210.000 €
14.03.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Zagreb, Britanski trg. Vrhunska lokacija u samom centru grada, funkcionalan raspored i osiguran parking ? kombinacija koja se rijetko pojavljuje na tržištu. Stan površine 27,94 m² sastoji se od velike sobe, kuhinje, kupaonice te ulaznog prostora s blagovaonskim stolom. Raspored je....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 195.000 € na 182.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Maksimir, 182.000 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 195.000 €
08.04.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se prekrasan mali stan u novijoj zgradi u Remetama. Unutarnji dio stana površine oko 35m2 sastoji se od dnevnog boravka s manjom kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupaonice. Ispred stana je velika terasa tlocrtne površine 47m2 od koje je polovica natkrivena. Trenutno je u....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 449.000 € na 375.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Dubrava, 375.000 €, 180,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 449.000 €
02.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prvom katu i u potkrovlju novije zgrade u Gornjoj Dubravi prodaju se dva stana. Stan na prvom katu sastoji se od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, hodnika, toaleta, kupaonice i dva balkona. Grijanje je etažno centralno na plin s podnim grijanjem....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 53,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 225.000 €
16.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se stan na drugom katu zgrade s liftom na Remizi. Sastoji se od dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, hodnika i kupaonice. Zid između kuhinje i dnevnog boravka je pregradni pa su moguće razne opcije preuređivanja. Stan je dvostrani, orijentiran....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 235.000 € na 229.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Dugave, 229.000 €, 56,23 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 260.000 €
08.04.2026 - 235.000 €
16.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaja stana ? Zagreb, Dugave Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan u zagrebačkom naselju Dugave, smješten na 6. katu zgrade s liftom, ukupne površine 56,23 m². Stan se odlikuje lijepim, otvorenim pogledom te odličnim rasporedom prostorija. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 750.000 € na 680.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Medveščak, 680.000 €, 142,00 m2 cca 4790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 750.000 €
08.04.2026 - 680.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se stan u visokom prizemlju zgrade s četiri stana na Tuškancu. Sastoji se od zasebnog ulaznog prostora, tri prostrane spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, velikog dnevnog boravka, balkona i dvije terase. Zatvorena površina stana je 118m2 dok je tlocrtna....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 169.000 € na 159.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Dubrava, 159.000 €, 53,78 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 169.000 €
11.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan površine 53 m² s pripadajućom loggiom, smješten na 2. katu održavane zgrade s liftom iz 1967. godine. Stan se nalazi u mirnom i zelenom naselju Čulinec (Donja Dubrava). Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani zagreb pala cijena (15)
  • apartmani zagreb najnovije (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled