• GoHome Professional
apartmani varaždin što jeftinije - GoHome
  • apartmani varaždin što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani varaždin što jeftinije

  • Za upit "apartmani varaždin što jeftinije" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 2.122 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosječna cijena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, VARAŽDIN, 210.000 €, 250,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na rubu grada, a opet daleko od svakodnevne vreve, nalazi se ova posebna nekretnina koja spaja duh tradicije s funkcionalnošću suvremenog ugostiteljstva. Samo 1500 metara od centra Varaždina, a kao da ste zakoračili u vlastiti svijet ograđen, miran, gotovo zaboravljen od civilizacije,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 150.000 € na 140.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, VARAŽDIN, 140.000 €, 44,65 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju je ugodan i funkcionalan stan smješten na 8. katu stambene zgrade u Varaždinu, na traženoj gradskoj lokaciji. Stan je dobro raspoređen, s jasno odvojenim dnevnim i kuhinjskim dijelom te dodatnim spremištem, što ga čini odličnim izborom za stanovanje ili investiciju za najam.....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, 163.000 €, 89,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kuća površine 89 m, smještena na okućnici od 313 m, idealna za miran obiteljski život ili kao investicija s mogućnošću najma. Posebnost ove nekretnine je njezin raspored kuća je podijeljena na dva odvojena dijela, što omogućuje korištenje kao dvije zasebne stambene jedinice.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani varaždin što jeftinije'
Na upit
210.000 €
234.640 €
 
-5%

Promjena cijene sa 199.040 € na 189.990 € - 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, VARAŽDIN, 189.990 €, 62,20 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.08.2025 - 199.040 €
07.04.2026 - 189.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan/poslovni prostor u Varaždinu površine 62,20 m2 u kvalitetnoj, modernoj urbanoj vili od 5 stanova sa dizalom. - stan u VISOKOM PRIZEMLJU višeobiteljske zgrade sa 5 stanova, - zgrada se nalazi u mirnom i vrlo atraktivnom dijelu Varaždina, zapadni dio grada, - blizu svih....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, 210.000 €, 250,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Varaždin, Hallers, uhodan i potpuno opremljen ugostiteljski objekt tlocrtne površine 110 m2, 5 minuta od centra grada, na mirnoj i izdvojenoj lokaciji. Bez dodatnih ulaganja, odmah spreman za rad.Raspored prostora:Podrum: prostorija za pripremu hrane, prostor s pekom i bilijarskim....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, Centar, 250.000 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na zanimljivoj lokaciji u baroknom gradu Varaždinu prodaje se šest pansiona koji se sastoje od prostorija u potkrovlju: SOBA 1/ 9,6 m² + kupaonica 2,0 m² SOBA 2/ 12,9 m² + kupaonica 2.6 m² SOBA 3/ 8,2 m² + kupaonica 2,0 m² SOBA 4/ 9,8 m² + kupaonica 3,0 m² SOBA 5/ 9,5 m² + kupaonica....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 281.500 € na 292.760 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, VARAŽDIN, Centar, 292.760 €, 112,60 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 281.500 €
05.05.2026 - 292.760 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA MODERNA STAMBENO POSLOVNA ZGRADA ODLIČNA LOKACIJA ? BLIZINA CENTRA GRADA, TE ŠIROKE INFRASTRUKTURE SVIH ZA ŽIVOT VAŽNIH SADRŽAJA NISKOENERGETSKA ZGRADA, ENERGETSKI RAZRED ?A? Objekt će se sastojati od prizemlja i 9 katova. Svi stanovi/apartmani biti će visoke....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, 375.000 €, 230,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Varaždin, Centar, u prizemlju se nalazi elegantan ulazni hodnik s izravnom komunikacijom prema garaži, čime je osigurana maksimalna funkcionalnost i udobnost svakodnevnog života, kao i profinjeno uređen gostinjski toalet.Prvi kat koncipiran je kao open space dnevni prostor u kojem....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, 400.000 €, 414,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stambeno-poslovni objekt. Izuzetna lokacija na parceli od 761 m2, u samom centru grada Varaždina. Na parceli se nalaze: starija kuća izgrađena 1910. godine, stambene površine 170 m2, sa svim zasebnim priključcima, centralnim etažnim plinskim grijanjem, zasebnim mjerilom....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, 420.000 €, 478,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.crozilla.com

Na jedinstvenoj adresi u strogom centru Varaždina, ondje gdje se povijesne fasade naslanjaju na ritam modernog života, smjestilo se građevinsko zemljište od 478 m s već izrađenim idejnim projektom koji ovoj parceli daje lice i karakter prije nego je prva cigla uopće položena. Svi....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, 550.000 €, 582,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: z848) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, 550.000 €, 138,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA ? ATRAKTIVNA LOKACIJA U CENTRU VARAŽDINA S GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM I GLAVNIM PROJEKTOM Moderna urbana zgrada s 6 stambenih jedinica Zagrebačka ulica, Varaždin Na prodaju je postojeća kuća sa zemljištem ukupne površine 582 m2 (kuća 138 m2 + dvorište 444 m2), smještena u jednoj....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 854.404 € na 877.496 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, VARAŽDIN, Centar, 877.496 €, 230,92 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 854.404 €
05.05.2026 - 877.496 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, Na upit, 112,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan/apartman u modernoj novogradnji u sklopu projekta VTC, smještenog na odličnoj i funkcionalnoj lokaciji u Varaždinu. Osnovne informacije o stanu/apartmanu: Površina: 112,6 m Kat: 4. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 4 spavaće sobe, 1 kupaonica Stan/apartman....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan/apartman u modernoj novogradnji u sklopu projekta VTC, smještenog na odličnoj i funkcionalnoj lokaciji u Varaždinu. Osnovne informacije o stanu/apartmanu: Površina: 71,66 m Kat: 2. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 1 spavaća soba, 1 kupaonica Stan/apartman....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, Na upit, 95,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan/apartman u modernoj novogradnji u sklopu projekta VTC, smještenog na odličnoj i funkcionalnoj lokaciji u Varaždinu. Osnovne informacije o stanu/apartmanu: Površina: 95,04 m Kat: 5. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, 1 kupaonica Stan/apartman....