• GoHome Professional
apartmani pula do 260000 eura opremljen - GoHome
  • apartmani pula do 260000 eura opremljen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula do 260000 eura opremljen

  • Za upit "apartmani pula do 260000 eura opremljen" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.984 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • adaptiran
    • vrt
    • 1.kat
    • lift
    • okućnica
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Kaštanjer, 259.400 €, 61,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Uređen stan u centru grada Izuzetna prilika - predivan obiteljski stan smješten na izvrsnoj lokaciji u centru grada! Ovaj prostrani stan od 61.85 m2 nalazi se na 2. katu kvalitetne stambene zgrade izgrađene 80-ih godina, pružajući vam maksimalnu udobnost, stil i praktičnost....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 239.700 €, 54,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Ova novogradnja bit će useljiva do lipnja 2025. godine i dio je zgrade sa samo četiri stana. Stan se sastoji od hodnika, otvorenog dnevnog boravka i kuhinje, jedne spavaće sobe, kupaonice i ostave. Dodatno, uključuje privatni vanjski prostor od približno 90 m. Kupaonica će biti kompletno....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 226.000 €, 63,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.crozilla.com

Apartman 63 m2 na prodaju! Prodaje se prekrasan apartman smješten na izvanrednoj lokaciji.. Ova nekretnina idealna za ljubitelje blizine mora nalazi se u prvom katu stambene zgrade i prostire se na 63 m2 i terasa od 4 m2. Apartman se sastoji od hodnika, kupaonice ,2 spavaće sobe te....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula do 260000 eura opremljen'
210.000 €
270.000 €
170.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 244.000 € na 235.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, 235.000 €, 55,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 244.000 €
22.04.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Nekretnina se nalazi u Puli, u mirnom i sve traženijem dijelu grada koji je idealan za obiteljski život, ali i kao investicija za dugoročno stanovanje. Poznatom po ugodnom okruženju i dobroj prometnoj povezanosti s centrom Pule, kao i s obližnjim plažama. U blizini se....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 260.000 €, 61,85 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Stan je smješten u centru Pule, na drugom katu u mirnoj ulici blizu svih važnijih sadržaja. Prodaje se namješten i s uhodanim poslom turističke rente. Stan je veličine 62 m2, potpuno je adaptiran. Sastoji se od hodnika iz kojega se ulazi u sve prostorije stana, dnevnog....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 260.000 €, 62,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina novo u svojoj ponudi ima stan smješten u samom centru grada Pule. Prodaje se stan na drugom katu stambene zgrade izgrađene 1958. godine, na lokaciji koja omogućuje svakodnevni život bez potrebe za automobilom. Svi bitni sadržaji nalaze se unutar 10 minuta....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 260.000 €, 61,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi imamo obiteljski stan koji se nalazi na izvrsnoj lokaciji u širem dijelu centru grada. Stan površine 61.85 m2 smješten je na 2. katu kvalitetne stambene zgrade sagrađene 1980-ih godina, a pruža maksimalnu udobnost, stil i praktičnost na jednom mjestu.Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 260.000 €, 61,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Kompletno namješten obiteljski stan od 61,85m2 u širem dijelu centra grada s parkingom u zgradi 80ih godina. U ponudi agencije imamo predivan obiteljski stan koji se nalazi na izvrsnoj lokaciji u širem dijelu centru grada. Ovaj prostrani stan od 61.85 m2, smješten na....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 234.000 €, 55,38 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Veruda Na prodaju je funkcionalan i svijetao stan smješten u jednom od najtraženijih pulskih kvartova, Verudi, poznatoj po izvrsnoj povezanosti, blizini mora i svim potrebnim sadržajima za ugodan svakodnevni život. Tržnica Veruda, škola, vrtić i trgovine nalaze se svega....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 220.000 €, 57,50 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Puli, smješten u mirnoj ulici svega nekoliko minuta hoda od centra grada. Lokacija je iznimno atraktivna ? kombinira mir i privatnost s blizinom svih važnih sadržaja poput trgovina, škola, restorana i javnog prijevoza. Zgrada....

 
 
 
  Apartman, PULA, 197.500 €, 54,37 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je stan u novogradnji u Puli, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno tri stana, što osigurava mir, privatnost i kvalitetu stanovanja. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, samo 10 minuta hoda od centra grada Pule, u blizini svih važnih sadržaja. Stan....

 
 
 
  Apartman, PULA, Valdebek, 197.000 €, 59,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula U mirnom i uređenom dijelu Valdebeka prodaje se stan u novogradnji, u zgradi od ukupno 4 stana, čiji se završetak očekuje do studenog 2026 godine. Stan se nalazi u prizemlju i ima 54,99 m² stambene površine. Raspored prostorija je funkcionalan ? sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 166.000 €, 55,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.crozilla.com

Agencija Adria La Mar nekretnine posreduje u prodaji dvosobnog stana u Puli, pogled na Vidikovac. Stan je smješten na trećem katu zgrade, te zbog izvrsne lokacije nudi mir i privatnost. Nalazi se u stambenoj zgradi izgrađenoj 1980.g. ( u zgradi je ukupno 5 katova). Vidikovac je jedan....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 160.000 €, 31,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je funkcionalan 2-sobni apartman smješten u visokom prizemlju u samom centru Pule. Površine 31 m, ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za turistički najam, tako i za ugodan boravak. Stan se ističe dodatnom vrijednošću izlazom u vlastiti vrt i ograđenu terasu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 160.000 €, 26,00 m2 cca 6150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Jednosobni stan u centru Pule U samom srcu Pule, na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, smjestio se ovaj ekskluzivan i pažljivo uređen stan koji predstavlja savršen spoj funkcionalnosti, estetike i investicijskog potencijala. Stan ukupne površine 26,25 m projektiran....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 160.000 €, 32,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Stan, renoviran i opremljen, smješten je u srcu Pule površine 32.25m2. Nalazi se u prizemlju zgrade u neposrednoj blizini Giardina, tržnice i kompletnog centra Pule. Stan se sastoji od : * jedne spavaće sobe * dnevnog boravka * kupaonice * kuhinje Za stan male kvadrature dobije se....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 156.000 €, 50,54 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja jednosoban stan površine 50 m2, na odličnoj lokaciji u širem centru Pule. Nalazi se na prvom katu zgrade sa 4 stana. Stan površine 50 m2, u naravi površine 54m2, odličnog je rasporeda, te se sastoji od kuhinje i blagavaonice, prostranog....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Ghiro, 154.000 €, 38,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Monvidal, prodaje se manji, komforan stan u novogradnji na 3. katu. Stan se sastoji od dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje, kupaonice, 1 spavaće sobe, te manje lođe. U stanu su ugrađena protuprovalna ulazna vrata, inverter klima uređaj, etažno plinsko grijanje, kvalitetna vanjska....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 150.000 €, 43,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Dva u potpunosti renovirana studio apartmana Pula je najveći grad Istre, smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka, a odlikuje ga zanimljiva i bogata kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah svakom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 150.000 €, 43,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaji su dva potpuno adaptirana studio apartmana, smještena u suterenu stambene zgrade na iznimnoj lokaciji, u strogom centru grada. Prvi apartman ima 18 m², dok drugi ima 22 m², s zajedničkim ulaznim hodnikom od 3 m², koji im pripada. Svaki apartman opremljen je kuhinjom, vlastitim....

 
 
 
  Apartman, PULA, 286.000 €, 95,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Nekretnina se nalazi u Puli, na mirnoj i poželjnoj lokaciji, koja je idealna za obiteljski život i dugoročno stanovanje. U blizini se nalaze svi važni sadržaji, dok su centar grada i plaže brzo i jednostavno dostupni. Lokacija nudi ugodno okruženje s puno privatnosti,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more