- apartmani pula Najnovije

  • Za upit "apartmani pula najnovije" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.398 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Centar, 395.000 €, 108,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U samom centru Pule prodaje se prostran stan površine 108 m, smješten u visokom prizemlju zgrade. Stan je potpuno uređen i odmah spreman za useljenje, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Posebnost ove nekretnine je što je podijeljena u tri zasebne stambene jedinice jedan apartman....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 610.000 €, 420,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrana i kvalitetno opremljena kuća u Štinjanu, u neposrednoj blizini Pule, sa izuzetnim potencijalom za stanovanje ili turistički najam. Nekretnina ukupne površine 420 m² stambenog prostora i 448 m² okućnice, sastoji se od prizemlja i dva kata, pružajući veliki potencijal....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 250.000 €, 55,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan površine 55 m u Puli, smješten u prizemlju manje stambene zgrade( dva stana). Stan je renoviran, klimatiziran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Nekretnina je podijeljena na dva odvojena apartmana, što je čini idealnom prilikom za investiciju i turistički....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula najnovije'
276.000 €
770.000 €
  Apartman, PULA, Dolinka, 129.500 €, 24,90 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina ekskluzivno iz svoje ponude izdvaja ovu garsonjeru s vlastitim parkirnim mjestom. Garsonjera se nalazi u prizemlju višestambene zgrade izgrađene početkom 2000-ih, a nalazi se u popularnom naselju Dolinka. Kupaonica je odvojena i ima prozor, a ostatak prostora....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 474.000 €, 120,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Top lokacija! Penthouse sa privatnim liftom! Nalazi se na 3.katu zgrade s privatnim liftom u koji ima pristup samo vlasnik penthousa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s prostranim dnevnim boravkom te trpezarijom. Pogled na more ! Na katu se nalazi....

 
 
 
  Apartman, PULA, Arena, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U samom centru grada, na svega nekoliko koraka od Arene, prodaju se dva potpuno opremljena apartmana ukupne površine 58,91 m².Svaki apartman sastoji se od kuhinje s dnevnim boravkom, spavaće sobe i kupaonice, što osigurava funkcionalan i ugodan boravak. Nekretnina nudi iznimnu fleksibilnost....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 800.000 €, 463,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaja kuće s apartmanima u Puli blizu mora, s pogledom na more. Ova atraktivna kuća s apartmanima smještena je na traženoj lokaciji u Puli, samo nekoliko minuta hoda od mora. Idealna je za obiteljsku upotrebu ili kao investicija za turistički najam. Površina kuće, 463 m2, tri etaže....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me