• GoHome Professional
apartmani pula 70 m2 - GoHome
  • apartmani pula 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula 70 m2

  • Za upit "apartmani pula 70 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.728 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Centar, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Povijesni centar Pule ili Stari grad Pula čini zaštićenu urbanističku cjelinu koja obuhvaća najužu gradsku jezgru Pule, tj. područje centralnog gradskog brežuljka Kaštela. U ovom predivnom i podosta mirnom kvartu, a opet u strogom centru grada smjestila su se 2 apartmana Apartmani....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 268.000 €, 65,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula, Štinjan, apartman sa vrtom novogradnja prodaja. Stan sa vrtom prodaja. Stambena zgrada sa 4 stana, u prizemlju se nalaze 2 stana sa vrtom kvadratura neto stana iznosi 53,73 m2 + parkirno mjesto i vrt 90 m2 - ukupno 65,73 2m. Stan sa 1spsvaćom sobom, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šijana, 233.000 €, 71,93 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,novi stan na odličnoj lokaciji sa garažom Na atraktivnoj lokaciji,smjestio se novi projekat koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja (škola, vrtića, Shopping centra, javnog prijevoza). Ovaj stan od 71,93m2 nalazi se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula 70 m2'
225.000 €
  Apartman, PULA, Valdebek, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra , Pula Na prodaju je stan na traženoj i mirnoj lokaciji u Puli, idealnoj za ugodan obiteljski život ili kao investicija za dugoročni najam. Lokacija nudi mir i privatnost, a istovremeno je u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se nalazi na prvom katu zgrade i ima ukupnu stambenu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 229.000 €, 70,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina u svojoj ponudi izdvaja stan u centru grada. Prodaje se renoviran stan površine 70 m2 smješten u samom srcu Pule, u pješačkoj zoni, svega nekoliko koraka od Trga Forum. Stan se nalazi na trećem katu stambene zgrade bez lifta i predstavlja savršen spoj urbane....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 350.000 €, 70,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan sa pogledom na more, Pula. Svijetao apartman od 70 m2, sastoji se od velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe (od kojih je jedna bračni krevet, a druga sa bračnim plus dvije fotelje na rasklapanje), 2 kupaonice (jedna s kadom i perilicom rublja....

 
 
 
  Apartman, PULA, 228.000 €, 70,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

U blizini centra Pule, prodaje se stan na trećem katu za adaptaciju koji se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, ostave, toaleta, kupatila, natkrivene terase i balkona. Stan je za kompletnu adaptaciju! Na podovima pločice i parket. Grijanje/hlađenje....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 261.000 €, 71,89 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula -- Ova visokokvalitetna novogradnja smjestila se u mirnom kvartu u Puli. Nalazi se na kraju mirne slijepe ulice što garantira mir. Svi sadržaji potrebni za život nalaze se u neposrednoj blizini dok je centar grada udaljen svega par minuta vožnje. Prve plaže udaljene su....

 
 
 
  Apartman, PULA, 255.000 €, 72,30 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,stan u prizemlju sa vrtom od 125 m2 RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj stan od 54.50 m2u prizemlju zgrade u roh bau fazi. Sastoji se od hodnika,jedne spavaće sobe,prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupatila,natkrivene terase i vrta od....

 
 
 
  Apartman, PULA, Arena, 510.000 €, 67,65 m2 cca 7540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,stan pored amfiteatra! RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz ponude ovu nekretninu koja se nalazi pored veličanstvene rimske građevine-Pulskog amfitetra!! Stan od 67,65 m2 nalazi se u prizemlju zgrade od 4 stana i pripada mu podrum od 67 m2. Kompletno je renoviran 2024.god.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 230.000 €, 72,90 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar Nekretnina prodaje stan u centru Pule. Stan je adaptiran, ugrađena je nova pvc stolarija, laminat, vrata, kupatilo, pločice. Sastoji se od tri sobe, kuhinje, nužnika, hodnika i balkona s nepokrivenom terasom, ukupne površine 72,90 m2. Stan se nalazi na II. katu zgrade.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 311.250 €, 66,86 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U Puli u samom centru pored svih potrebnih sadržaja prodajemo stan od 66,86m2 te 20m2 protorija sa wc u roh bau fazi koja je namjenjena za app. Stan se nalazi na prvom katu u predivoj venecijanskoj vili iz 17 stoljeće koja je fantastčno očuvana. Sastoji se od hodnika, kuhinje, dvije....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šijana, 238.000 €, 73,19 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,novi stan na odličnoj lokaciji sa garažom Na atraktivnoj lokaciji,smjestio se novi projekat koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja (škola, vrtića, Shopping centra, javnog prijevoza). Ovaj stan od 73,19 m2 nalazi....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 192.000 € na 197.500 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PULA, 197.500 €, 66,24 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 210.000 €
07.03.2026 - 192.000 €
15.04.2026 - 197.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,renovirani stan sa pogledom na more i grad RE/MAX Centar nekretnina nudi vam ovaj kompletno renovirani stan na 9.katu nebodera na Vidikovcu. Stan se sastoji od hodnika,jedne prostrane spavaće sobe,kuhinje sa blagovaonom,dnevnog boravka,kupatila,ostave i velike lođe. Dnevni....

 
 
 
  Apartman, PULA, 261.000 €, 66,09 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Veli Vrh Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Puli, u mirnoj ulici na Velom Vrhu, smjestio se ovaj iznimno ugodan i moderno uređen stan koji već na prvi pogled ostavlja dojam doma u kojem se živi kvalitetno. Nalazi se na prvom katu uredne zgrade, a njegova posebna vrijednost....

 
 
 
  Apartman, PULA, 235.000 €, 74,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, centar Pula Na samo 5 minuta hoda od pulske tržnice, u širem centru grada Pule, prodaje se prostran i odlično raspoređen stan smješten na četvrtom katu održavane stambene zgrade. Zahvaljujući izvrsnoj lokaciji, svi sadržaji poput trgovina, škola, kafića i restorana nalaze se....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 320.000 €, 74,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja veliki stan smješten u samom srcu Pule, u neposrednoj blizini Augustovog hrama, stan se nalazi se u pješačkoj zoni u središtu zbivanja kod Foruma. Svježe okrečen 2026. godine a 2012. postavljene su kompletno nove instalacije struje....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veli vrh, 260.000 €, 74,77 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja stan koji se sastoji od tri spavaće sobe, hodnika, kupaonice, ostave, kuhinje i dnevnog boravka s izlazom na balkon ukupne korisne površine 74,77 m2. Stan se nalazi na drugom katu uredne stambene zgrade koja ima ukupno deset stanova,....

 
 
 
  Apartman, PULA, 311.500 €, 75,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekrenina iz svoje ponude izdvaja stan u Puli, na odličnoj lokaciji u naselju Vidikovac. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetne novogradnje, te je površine 75m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje u openspace konceptu, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, PULA, 189.250 €, 64,19 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Pula, Istra Smješten u novoj, modernoj zgradi s ukupno 15 stanova, ovaj stan nudi savršen spoj privatnosti i udobnosti. Okružen mirnim ambijentom, a istovremeno blizu svih važnih sadržaja, pruža idealno mjesto za život ili investiciju. Stan je praktično i funkcionalno osmišljen, s....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šikići, 189.500 €, 64,19 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A5? ukupne neto površine 64.19 m2, koji se nalazi u prizemlju. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 345.000 €, 76,50 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Pula, Centar Predivan stan sa pogledom na more! Ova nekretnina nalazi se u povijesnoj Vili Munz u samom srcu Pule a na 500m od Pulskog amfiteatra. Sastoji se od jedne prostrane spavaće sobe i velikog dnevnog boravka iz kojeg se pruža pogled na more i rivu. Stan je kompletno restauriran....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 257.048 €, 76,50 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji nedaleko od Centra grada. Svi potrebni sadržaji nalaze se na nekoliko minuta vožnje, kao što su fitness dvorana, trgovački centar, škola , vrtić i plaže. -- Stan se nalazi u prizemlju zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more