- apartmani petrčane Najnovije

  • Za upit "apartmani petrčane najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PETRČANE, 390.000 €, 112,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzni dvoetažni apartmani u Petrčanima, pokraj Zadra, udaljen od mora svega 50m. Apartman oznake B3 ukupne neto korisne površine 112,44m2, nalazi se na 2.katu moderne kvalitetne novogradnje, u zgradi s ukupno 4 stambene jedinice. Sastoji se od prve etaže gdje je smještena....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 915.000 €, 227,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.08.2025.,

www.crozilla.com

Molim zvati na broj: +385 98 725978 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! U mjestu Kožino, u neposrednoj blizini grada Zadra prodaje se prekrasan, luksuzan apartman površine neto 227 m2. Mikrolokacija ove nekretnine kao i samog mjesta je turistički izuzetno atraktivna....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 572.000 €, 110,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvoetažni stan od 110 m2 ,novogradnja u Petrčanima , 100 m od mora. Apartman se satoji od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, blagavaonice, kupaonice, hodnika i terase od 35 m2. Potkrovlje se može dodatno pregraditi ,te se može dobiti još jedan manji apartman. Gradska....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 239.000 €, 76,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN/APARTMAN NA 2 KATU LUKSUZNE NOVOGRADNJE. PETRČANE- ZADAR Stan je u roh bau stupnju dovršenosti- postoji mogućnost dovršenja pa i unutrašnjeg dizajnerskoh rješenja i uređenja. kvalitetna novogradnja po svim važećim standardima i poštivajući pravila struke. Izvrsna prilika za život....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 520.000 €, 100,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvoetažni apartman novogradnja u Petrčanima, 100 m 2, blizina mora 50 m. Apartman se satoji od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, blagavaonice, kuhinje, kupaonice, terase. Apartmanu pripada garažno mjesto i 1 parkirno vanjsko mjesto. Gradska kanalizacija ,gradski vodovod.....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 159.000 € na 165.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PETRČANE, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 159.000 €
24.04.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Petrčane ? apartman 40 m² s pogledom na more, 200 m od mora .

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 550.000 €, 89,00 m2 cca 6180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.crozilla.com

Petrčane Izuzetan apartman s djelomičnim pogledom na more Na prodaju je izuzetna nekretnina u Petrčanima, smještena svega 240 m od mora i 740 m od centra mjesta. Apartman se nalazi u prizemlju moderne zgrade izgrađene 2023. godine te ima djelomičan pogled na more, što....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 357.000 €, 74,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se 3-soban luksuzan apartman ukupne veličine 74.36m2 smješten samo 100 metara do MORA! U novom elitnom naselju Kožino u gradu Zadru smješten je ovaj apartman te ova moderna novogradnja koja ima svega 4 stambene jedinice što osigurava veću privatnost. Vrhunska kvaliteta gradnja....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 576.000 €, 192,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zadar, Petrčane ? četverosoban stan u novogradnji koji se prostire na tri etaže, smješten u zgradi s ukupno četiri stambene jedinice. Ova luksuzna zgrada u izgradnji koristit će vrhunske materijale u opremi, uključujući podne obloge, vrata, prozore, izolaciju, te sve što zadovoljava....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzni apartman/stan penthouse u okolici Zadra- Petričane na zadnjem katu luksuzne novogradnje. Apartman s terasom s predivnim pogledom na more. Dašak luksuza nadomak morske obale. stanu pripada terasa i krovna terasa nad kojom postoji mogućnost izgradnje bazena, wirpola i sl.ž....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani petrčane (128)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni