• GoHome Professional
apartmani makarska do 380000 eura - GoHome
  • apartmani makarska do 380000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani makarska do 380000 eura

  • Za upit "apartmani makarska do 380000 eura" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 4.036 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 360000 eura (malo jeftiniji)
    • 390000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 379.000 €
06.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Kuća površine 171,70 m raspoređena je na tri etaže: prizemlje i dva kata, te je izgrađena na zemljištu površine 213 m. Sastoji se od dva zasebna apartmana. Prizemlje: Jednosobni apartman koji uključuje....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj. Kuća ima površinu 171,70 m2, a proteže se na 3 etaže - prizemlje i dva kata, sastoji se od dva apartmana, a izgrađena je na zemljištu površine 213 m2. U prizemlju se nalazi jednosoban apartman ? kuhinja....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 372.000 €, 97,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNA PONUDA ? SAMO U AGENCIJI MERIT Dvoetažan trosoban stan s očaravajućim pogledom na more ? Makarska, samo 600 metara od centra Prodaje se predivan, potpuno namješten stan na dvije etaže, ukupne bruto površine 77 četvornih metara ( sa garsonjerom ukupno 93m2 ), smješten na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani makarska do 380000 eura'
368.500 €
350.000 €
350.000 €
  Apartman, MAKARSKA, 368.500 €, 93,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se atraktivan apartman u kompleksu od tri stambene zgrade blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine predivnim mjestom. Stan je južno orijentiran, nalazi se na prvom katu te ima potpuni pogled na more. Ovaj....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 380.000 €, 800,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća na 2. etaže u turističkom mjestu Drvenik općina Gradac (udaljenost od Makarske 26 km). Kuća se sastoji od: Prizemlja koje se sastoji od: kuhinje, blagovaonice, tri spavaće sobe, kupaonice, WC-a, ulaznog hodnika. Također u prizemlju je odvojeni apartman od 30 m2 a....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 379.500 €, 117,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se moderni apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta. Stan je juzne orijentacije, nalazi se u prizemlju i ima potpuni pogled na more. Ovaj apartman ima kompleks koji donosi dašak svježine....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 372.000 €, 75,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je trosoban dvoetažni stan smješten na drugom katu manje stambene zgrade u istočnom dijelu grada sa pogledom na more. Na prvoj etaži stana se nalazi hodnik, kuhinja sa blagovaonicom, kupaonica te dnevni boravak sa izlazom na lođu. Unutarnje stubište vodi na drugu etažu....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

Stan površine 75m2 položen je u prizemlju obiteljske kuće koja ime svoj ulaz i parking, a sastoji se od dvije sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonom, hodnika i kupaonice. Ispred stana je veliko dvorište (50m2) sa stolom i stolicama, kominom i ležaljkama.Također na ovoj etaži....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 342.000 €, 73,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.broker.hr

U ponudi je vrlo atraktivan stan u novogradnji, ukupne površine 72,75 m², smješten u neposrednoj blizini mora i obalnog mjesta. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za obitelj ili par koji traži moderan, funkcionalan dom s dozom mediteranskog ugođaja. Stan sadrži prostrani dnevni....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 337.725 €, 130,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Želimo Vam sa zadovoljstvom predstaviti PREKRASNO OPREMLJEN I MODERAN STAN u Makarskoj. Stan pruža savršenu kombinaciju elegancije, udobnosti, funkcionalnosti te izuzetne praktičnosti blizine svih potrebnih sadržaja. Uz sve navedene prednosti, stan se može koristiti kao poslovna prilika....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 323.000 €, 69,00 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Moderan apartman od 68,73 m, smještenom tik uz obalu, u mirnom i šarmantnom primorskom mjestu. Ovaj apartman u prizemlju nudi prostrani dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom otvoren i svijetao prostor za svakodnevno uživanje. Dvije udobne spavaće sobe, svaka sa svojom....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 390.000 €, 71,00 m2 cca 5490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan dvosoban apartman površine 71 m², smješten u drugom redu od mora u Makarskoj. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u mirnom okruženju, idealnoj za odmor ili život tijekom cijele godine. Struktura apartmana: ? Dnevni boravak s blagovaonicom ? 26,41 m² ? Kuhinja....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 297.430 € na 314.426 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 314.426 €, 68,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.11.2025 - 297.430 €
18.04.2026 - 314.426 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju je moderan apartman u prizemlju manje novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica. Neto površina iznosi 84,98 m², a prostor uključuje dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonicu, natkrivenu terasu te pripadajući vrt. Stan je opremljen klimama....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 395.000 €, 71,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Stan se nalazi na drugom katu moderne stambene zgrade i ima ukupnu neto korisnu površinu od 70,25 m². Sastoji se od hodnika, kupaonice 1, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, sobe 1, kupaonice 2 i sobe 2. Uz glavni stambeni prostor pripadaju mu i sporedni dijelovi: loggia,....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se moderni apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta. Stan je jugozapadne orijentacije i nalazi se na 4-om katu stambene zgrade. Ovaj apartman ima kompleks koji donosi dašak svježine i ima....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 268.000 €, 69,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se ekskluzivan apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine urbanim mjestom. Stan je jugozapadne orijentacije, nalazi se na drugom katu stambene zgrade sa djelomičnim....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 267.680 €, 66,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaju se APARTMANI u Makarskoj. Kompleks se sastoji od 3 luksuzne zgrade s ukupno 120 stambenih jedinica (40 stanova po zgradi) i 144 garažna parking mjesta. Sve zgrade imaju jednake stanove. Osim toga, sadrži 2 vanjska bazena, jacuzzi bazene, dječju igraonicu i koktel bar. Sam....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 260.000 €, 70,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.broker.hr

U prodaju se nudi apartman koji se nalazi u stambenoj zgradi na trećem katu. Nalazi se u jednom od najmobilnijih kvartova u Makarskoj. Pozicioniran je na južnoj strani te odiše modernim interijerom i udobnošću. Idealan je za svakodnevni život jedne obitelji ili za turistički najam.....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.broker.hr

Ovaj prostrani dvoetažni apartman sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dva spremišta te dodatnog odvojenog spremišta u zgradi. Također uključuje lođu, balkon i predsoblje, a ukupna neto površina iznosi 85,17 m². Zgrada u kojoj se....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 253.358 €, 50,00 m2 cca 5070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.broker.hr

Novogradnja u Makarskoj s pogledom na more. Ova elegantna stambena zgrada nudi modernu udobnost i visoke standarde kvaliteta. Zgrada se sastoji od podruma sa dvije etaže (-1 i -2, sa garažnim mjestima), visokog prizemlja i 4 kata. Sa ukupno 40 stambenih jedinica s dvama ulazima i....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 402.000 €, 67,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.broker.hr

Jednosobni stan, na prodaju, ukupne stambene površine od 67 m2, smješten u prvom redu uz more u slikovitom malom turističkom mjestu na Makarskoj rivijeri. Apartman je smješten na prvom katu stambeno-poslovne zgrade te se prodaje djelomično namješten. Sastoji se od prostranog hodnika,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 225.541 €
18.04.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je apartman s prekrasnim pogledom na more, smješten na drugom katu moderne novogradnje u Tučepima. Ukupne neto površine 55,01 m², apartman se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Prostorije su suvremeno uređene, s pažljivo....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.broker.hr

Prodaju se moderni apartmani u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 412.560 €, 115,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se apartman s pogledom na more, smješten na prvom katu moderne novogradnje u Tučepima. Neto površine 114,6 m², apartman nudi idealan raspored prostorija koji uključuje kuhinju, dnevni boravak, blagovaonicu, tri spavaće sobe, dvije kupaonice i balkon. Opremljen je najsuvremenijom....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 173.204 €, 46,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.09.2025.,

www.broker.hr

Prodaju se moderni apartmani blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s prekrasnim panoramskim pogledom na more.....