• GoHome Professional
apartmani makarska 70 m2 - GoHome
  • apartmani makarska 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani makarska 70 m2

  • Za upit "apartmani makarska 70 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 4.669 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MAKARSKA, 323.000 €, 69,00 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Moderan apartman od 68,73 m, smještenom tik uz obalu, u mirnom i šarmantnom primorskom mjestu. Ovaj apartman u prizemlju nudi prostrani dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom otvoren i svijetao prostor za svakodnevno uživanje. Dvije udobne spavaće sobe, svaka sa svojom....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 268.000 €, 69,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se ekskluzivan apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine urbanim mjestom. Stan je jugozapadne orijentacije, nalazi se na drugom katu stambene zgrade sa djelomičnim....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 297.430 € na 314.426 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 314.426 €, 68,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 297.430 €
16.05.2026 - 314.426 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan apartman u prizemlju manje novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica. Neto površina iznosi 84,98 m, a prostor uključuje dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonicu, natkrivenu terasu te pripadajući vrt. Stan je opremljen klimama....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani makarska 70 m2'
402.000 €
350.000 €
267.680 €
  Apartman, MAKARSKA, 395.000 €, 71,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Stan se nalazi na drugom katu moderne stambene zgrade i ima ukupnu neto korisnu površinu od 70,25 m². Sastoji se od hodnika, kupaonice 1, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, sobe 1, kupaonice 2 i sobe 2. Uz glavni stambeni prostor pripadaju mu i sporedni dijelovi: loggia,....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 260.000 €, 70,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.broker.hr

U prodaju se nudi apartman koji se nalazi u stambenoj zgradi na trećem katu. Nalazi se u jednom od najmobilnijih kvartova u Makarskoj. Pozicioniran je na južnoj strani te odiše modernim interijerom i udobnošću. Idealan je za svakodnevni život jedne obitelji ili za turistički najam.....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se moderni apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta. Stan je jugozapadne orijentacije i nalazi se na 4-om katu stambene zgrade. Ovaj apartman ima kompleks koji donosi dašak svježine i ima....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 390.000 €, 71,00 m2 cca 5490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan dvosoban apartman površine 71 m², smješten u drugom redu od mora u Makarskoj. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u mirnom okruženju, idealnoj za odmor ili život tijekom cijele godine. Struktura apartmana: ? Dnevni boravak s blagovaonicom ? 26,41 m² ? Kuhinja....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 342.000 €, 73,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.broker.hr

U ponudi je vrlo atraktivan stan u novogradnji, ukupne površine 72,75 m², smješten u neposrednoj blizini mora i obalnog mjesta. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za obitelj ili par koji traži moderan, funkcionalan dom s dozom mediteranskog ugođaja. Stan sadrži prostrani dnevni....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 372.000 €, 75,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je trosoban dvoetažni stan smješten na drugom katu manje stambene zgrade u istočnom dijelu grada sa pogledom na more. Na prvoj etaži stana se nalazi hodnik, kuhinja sa blagovaonicom, kupaonica te dnevni boravak sa izlazom na lođu. Unutarnje stubište vodi na drugu etažu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com