- apartmani makarska što manje

  • Za upit "apartmani makarska što manje" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 3.942 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • drugi red do mora
    • bazen
    • neuređen
    • dvorište
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MAKARSKA, 470.000 €, 287,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.broker.hr

Ova dvojna obiteljska kuća smještena je u mirnom naselju, okružena borovom šumom, na samo tri minute autom od plaže. Kuća ima stambenu površinu od 287 m², dok površina zemljišta iznosi 147 m². Zemljište je ograđeno, što jamči potpunu privatnost i mir. Smještena je u borovoj šumi s....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 173.204 €, 46,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.09.2025.,

www.broker.hr

Prodaju se moderni apartmani blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s prekrasnim panoramskim pogledom na more.....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 253.358 €, 50,00 m2 cca 5070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.broker.hr

Novogradnja u Makarskoj s pogledom na more. Ova elegantna stambena zgrada nudi modernu udobnost i visoke standarde kvaliteta. Zgrada se sastoji od podruma sa dvije etaže (-1 i -2, sa garažnim mjestima), visokog prizemlja i 4 kata. Sa ukupno 40 stambenih jedinica s dvama ulazima i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani makarska što manje'
372.000 €
267.680 €
323.000 €
  Apartman, MAKARSKA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.broker.hr

Prodaju se moderni apartmani u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 225.541 €
18.04.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je apartman s prekrasnim pogledom na more, smješten na drugom katu moderne novogradnje u Tučepima. Ukupne neto površine 55,01 m², apartman se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Prostorije su suvremeno uređene, s pažljivo....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 402.000 €, 67,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.broker.hr

Jednosobni stan, na prodaju, ukupne stambene površine od 67 m2, smješten u prvom redu uz more u slikovitom malom turističkom mjestu na Makarskoj rivijeri. Apartman je smješten na prvom katu stambeno-poslovne zgrade te se prodaje djelomično namješten. Sastoji se od prostranog hodnika,....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 297.430 € na 314.426 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 314.426 €, 68,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.11.2025 - 297.430 €
18.04.2026 - 314.426 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju je moderan apartman u prizemlju manje novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica. Neto površina iznosi 84,98 m², a prostor uključuje dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonicu, natkrivenu terasu te pripadajući vrt. Stan je opremljen klimama....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se moderni apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta. Stan je jugozapadne orijentacije i nalazi se na 4-om katu stambene zgrade. Ovaj apartman ima kompleks koji donosi dašak svježine i ima....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 268.000 €, 69,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se ekskluzivan apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine urbanim mjestom. Stan je jugozapadne orijentacije, nalazi se na drugom katu stambene zgrade sa djelomičnim....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 260.000 €, 70,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.broker.hr

U prodaju se nudi apartman koji se nalazi u stambenoj zgradi na trećem katu. Nalazi se u jednom od najmobilnijih kvartova u Makarskoj. Pozicioniran je na južnoj strani te odiše modernim interijerom i udobnošću. Idealan je za svakodnevni život jedne obitelji ili za turistički najam.....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 395.000 €, 71,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Stan se nalazi na drugom katu moderne stambene zgrade i ima ukupnu neto korisnu površinu od 70,25 m². Sastoji se od hodnika, kupaonice 1, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, sobe 1, kupaonice 2 i sobe 2. Uz glavni stambeni prostor pripadaju mu i sporedni dijelovi: loggia,....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 390.000 €, 71,00 m2 cca 5490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan dvosoban apartman površine 71 m², smješten u drugom redu od mora u Makarskoj. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u mirnom okruženju, idealnoj za odmor ili život tijekom cijele godine. Struktura apartmana: ? Dnevni boravak s blagovaonicom ? 26,41 m² ? Kuhinja....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 342.000 €, 73,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.broker.hr

U ponudi je vrlo atraktivan stan u novogradnji, ukupne površine 72,75 m², smješten u neposrednoj blizini mora i obalnog mjesta. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za obitelj ili par koji traži moderan, funkcionalan dom s dozom mediteranskog ugođaja. Stan sadrži prostrani dnevni....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj apartman....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 372.000 €, 75,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je trosoban dvoetažni stan smješten na drugom katu manje stambene zgrade u istočnom dijelu grada sa pogledom na more. Na prvoj etaži stana se nalazi hodnik, kuhinja sa blagovaonicom, kupaonica te dnevni boravak sa izlazom na lođu. Unutarnje stubište vodi na drugu etažu....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 365.000 € na 350.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MAKARSKA, 350.000 €, 77,17 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 365.000 €
28.04.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novi i moderan dvosobni apartman s garažom u blizini plaže u Makarskoj! Apartman se nalazi u prizemlju novoizgrađene urbane ville s liftom koja ima ukupno 6 stambenih jedinica. Površine je 77,17 m2. Sastoji se od kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.broker.hr

Ovaj prostrani dvoetažni apartman sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dva spremišta te dodatnog odvojenog spremišta u zgradi. Također uključuje lođu, balkon i predsoblje, a ukupna neto površina iznosi 85,17 m². Zgrada u kojoj se....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 368.500 €, 93,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se atraktivan apartman u kompleksu od tri stambene zgrade blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine predivnim mjestom. Stan je južno orijentiran, nalazi se na prvom katu te ima potpuni pogled na more. Ovaj....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

Stan površine 75m2 položen je u prizemlju obiteljske kuće koja ime svoj ulaz i parking, a sastoji se od dvije sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonom, hodnika i kupaonice. Ispred stana je veliko dvorište (50m2) sa stolom i stolicama, kominom i ležaljkama.Također na ovoj etaži....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 412.560 €, 115,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se apartman s pogledom na more, smješten na prvom katu moderne novogradnje u Tučepima. Neto površine 114,6 m², apartman nudi idealan raspored prostorija koji uključuje kuhinju, dnevni boravak, blagovaonicu, tri spavaće sobe, dvije kupaonice i balkon. Opremljen je najsuvremenijom....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 379.500 €, 117,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se moderni apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta. Stan je juzne orijentacije, nalazi se u prizemlju i ima potpuni pogled na more. Ovaj apartman ima kompleks koji donosi dašak svježine....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 337.725 €, 130,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Želimo Vam sa zadovoljstvom predstaviti PREKRASNO OPREMLJEN I MODERAN STAN u Makarskoj. Stan pruža savršenu kombinaciju elegancije, udobnosti, funkcionalnosti te izuzetne praktičnosti blizine svih potrebnih sadržaja. Uz sve navedene prednosti, stan se može koristiti kao poslovna prilika....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj. Kuća ima površinu 171,70 m2, a proteže se na 3 etaže - prizemlje i dva kata, sastoji se od dva apartmana, a izgrađena je na zemljištu površine 213 m2. U prizemlju se nalazi jednosoban apartman ? kuhinja....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 379.000 €
06.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Kuća površine 171,70 m raspoređena je na tri etaže: prizemlje i dva kata, te je izgrađena na zemljištu površine 213 m. Sastoji se od dva zasebna apartmana. Prizemlje: Jednosobni apartman koji uključuje....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 1.000.000 €, 260,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2024.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartmanska kuća u Makarskoj površine 260 m2 s pogledom na more. Kuća je od mora udaljena 1300 metara, proteže se na dvije etaže i sastoji se od 5 potpuno opremljenih apartmana.Svaki apartman ima svoju zasebnu terasu, a isred kuće se nalazi prostrana okućnica s bazenom....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, Na upit, 400,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.broker.hr

U samom srcu Makarske, na jednoj od najpoželjnijih i najrjeđih lokacija u gradu, nalazi se ova jedinstvena kamena nekretnina koja objedinjuje autentični mediteranski šarm, izvanredan investicijski potencijal i rijetku funkcionalnu raznolikost. Riječ je o nekretnini koja se sastoji....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, Na upit, 428,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Lijepa samostojeća kuća s pogledom na more u Velikom Brdu (Makarska). Kuća je apartmanskog tipa (7 apartmana), površine 428 m2 na 3 etaže (podrum, prizemlje i 1.kat), a izgrađena je na zemljištu površine 660 m2. U prizemlju se nalazi jedan jednosobni apartman/poslovni prostor (dvije....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 380.000 €, 800,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća na 2. etaže u turističkom mjestu Drvenik općina Gradac (udaljenost od Makarske 26 km). Kuća se sastoji od: Prizemlja koje se sastoji od: kuhinje, blagovaonice, tri spavaće sobe, kupaonice, WC-a, ulaznog hodnika. Također u prizemlju je odvojeni apartman od 30 m2 a....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!