• GoHome Professional
apartmani dobrinj zadnjih 14 dana 2.kat do 3900 eu - GoHome
  • apartmani dobrinj zadnjih 14 dana 2.kat do 3900 eu - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj zadnjih 14 dana 2.kat do 3900 eura/m2 60 m2

  • Za upit "apartmani dobrinj zadnjih 14 dana 2.kat do 3900 eura/m2 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4000 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 61,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Namješteni apartman s pogledom na more na prodaju! Na prodaju je apartman na otoku Krku, smješten na drugom katu apartmanske zgrade na mirnoj lokaciji. Ovaj apartman površine 61 m² sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice koji zajedno čine otvoren, svijetao prostor....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na drugom katu više obiteljske kuće na vrlo atraktivnoj lokaciji udaljenoj svega 50 m od uređene plaže. Ukupna stambena površina apartmana je 59,15 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, ostavu, kupaonu,....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 275.000 €
01.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Apartman na odličnoj lokaciji, prvi red do mora! Otok Krk U uvali Soline na otoku Krku, nekoliko koraka od plaže, nalazi se apartman na drugom katu stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom s ostavom, dvije spavaće sobe i kupaonice. Natkrivena....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.06.2023.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline prodaje se apartman u drugom katu kvalitetno izgrađene zgrade s pogledom na more. Apartman površine 60 m2 se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, ostave, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a i terase. Apartmanu pripada i jedno parkirno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 61,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.premium-nekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA ? SAMO KOD NAS! U mirnom dijelu Čižića, na kraju slijepe ulice, prodaje se potpuno namješten apartman površine 61,20 m², smješten na drugom katu manje stambene zgrade. Apartman se sastoji od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom te....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 275.000 €
06.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Asfaltiran prilaz, Blizina mora, Blizina plaže, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Namješteno, Parkirno mjesto, Pogled na more, PVC stolarija, Spremište, Uporabna dozvola, Vlasnički list. Otok Krk, Soline! Odlična lokacija, prvi red do mora! Dvosobni apartman....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mjestu Soline na otoku Krku, na atraktivnoj lokaciji svega nekoliko koraka od mora, prodaje se šarmantan apartman koji kombinira moderan komfor, praktičnost i prekrasan pogled na more. Smješten je na drugom katu uredno održavane stambene zgrade te predstavlja idealan izbor za osobni....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 189.000 €, 57,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

SOLINE APARTMAN U PRIZEMLJU Novo u ponudi! Soline, na 400m od mora, apartman u prizemlju s okućnicom na korištenje. Apartman se nalazi u stambenom objektu sa 6 apartmana izgrađenom 2009. godine, a zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi i drugi kat. Sastoji se od spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 64,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostran i svijetao stan-apartman površine 64 m², smješten na drugom katu zgrade, udaljen svega deset minuta hoda od mora. Nalazi se na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Stan je uredan, redovito održavan i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 258.000 €, 64,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

SAMO U NAŠOJ PONUDI! Nekretnine otok Krk, uvala Soline - prodaje se apartman na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu, površine 64,27 m2. Smješten je na drugom katu više obiteljske kuće i obuhvaća ulazni hodnik, ostavu, kuhinju sa blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonicu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj 2.kat do 3900 eura/m2 60 m2 (24)
  • apartmani dobrinj zadnjih 14 dana do 3900 eura/m2 60 m2 (3)
  • apartmani dobrinj zadnjih 14 dana 2.kat 60 m2 (1)
  • apartmani dobrinj zadnjih 14 dana 2.kat do 3900 eura/m2 (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr