• GoHome Professional
apartmani dobrinj terasa do 3800 eura/m2 namješten - GoHome
  • apartmani dobrinj terasa do 3800 eura/m2 namješten - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj terasa do 3800 eura/m2 namješten

  • Za upit "apartmani dobrinj terasa do 3800 eura/m2 namješten" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.488 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 3600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 370000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Klimno - dvosobni apartman s lijepim pogledom na more. Prodaje se apartman površine 72,96 m2 na prvom katu apartmanske zgrade. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaone, wc-a, hodnika i terase. Apartman ima lijep pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u prvom redu gradnje, s otvorenim pogledom na more. Apartman površine 66 m² nalazi se na drugom katu uredne stambene zgrade iz 2008. godine, s ukupno šest stambenih jedinica,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 225.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 59,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.07.2025 - 225.000 €
15.10.2025 - 215.000 €
16.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Stan-apartman se sastoji od hodnika,dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,izbe,terase i parking. Stan ima dobar raspored,kompletno je namješten,vrlo malo koršten i u odličnom je stanju. Mirna lokacija,a od mora-plaže je udaljen cca 500 metara .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj terasa do 3800 eura/m2 namješten'
230.000 €
185.000 €
245.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 435.000 €, 145,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser immobilien posreduje u prodaji šarmantne adaptirane kuće sa bazenom u okolici mjesta Šilo, na otoku Krku. Ovaj krasni objekt nalazi se na čestici površine 400m2, u naravi se radi o dva odvojena objekta koji čine tri odvojena apartmana sa zasebnim ulazima, sveukupne stambene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 89,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je atraktivan apartman na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora. Nalazi se na prvom katu i visokom potkrovlju vrlo kvalitetne stambene zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica . Apartman je obuhvatio površinu od ukupno 89 m2. Sastoji se....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,15 m2 cca 4140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.08.2025 - 275.000 €
29.03.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno! Samo u našoj ponudi ? apartman na izvanrednoj lokaciji, prvi red do mora! U Solinama na otoku Krku, na samo nekoliko koraka od mora i plaže, smjestio se ovaj predivan apartman koji spaja udobnost, funkcionalnost i pogled koji ostavlja bez daha. Nalazi se na drugom katu....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mjestu Soline na otoku Krku, na atraktivnoj lokaciji svega nekoliko koraka od mora, prodaje se šarmantan apartman koji kombinira moderan komfor, praktičnost i prekrasan pogled na more. Smješten je na drugom katu uredno održavane stambene zgrade te predstavlja idealan izbor za osobni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.