• GoHome Professional
apartmani dobrinj terasa 1.kat do 70 m2 do 3700 eu - GoHome
  • apartmani dobrinj terasa 1.kat do 70 m2 do 3700 eu - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj terasa 1.kat do 70 m2 do 3700 eura/m2

  • Za upit "apartmani dobrinj terasa 1.kat do 70 m2 do 3700 eura/m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.555 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 360000 eura
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman s bazenom na otoku Krku, Šilo. Apartman je dio luksuznog kompleksa od 3 zgrade, u svakoj zgradi se nalaze 3 stana. Apartman se nalazi na prvom katu zgrade s ukupno 2 kata, površina apartmana je 63,5m2. Dvosobni apartman sa izlazom na terasu sastoji se od : kuhinja,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 74,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Apartman na prvom katu kuće A predstavlja savršenu priliku za one koji traže moderan dom na izvanrednoj lokaciji, smješten samo 350 metara od mora, s vlastitim ulazom i očaravajućim pogledom na more. Ulaskom u apartman dočekuje vas natkriveno ulazno stubište, elegantno uređeno keramičkim....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, uvala Soline - na prodaju je apartman odličnog rasporeda na prvom katu novogradnje koja se sastoji od tri zgrade u nizu sa ukupno devet stambenih jedinica. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 71 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj terasa 1.kat do 70 m2 do 3700 eura/m2'
219.000 €
225.000 €
225.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 64,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman na prvom katu s bazenom na otoku Krku, Šilo. Apartman je dio luksuznog kompleksa od 3 zgrade, u svakoj zgradi se nalaze 3 stana. Apartman se nalazi na prvom katu zgrade s ukupno 2 kata, površina apartmana je 63,5m2. Dvosobni apartman sa izlazom na terasu sastoji....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 73,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, atraktivni sa impozantnim pogledom na more! Jednostavnosti moderne arhitekture ističe ovaj projekt sa ukupno 6 stambenih jedinica. Ukupna neto površina apartmana na prvom katu iznosi 73,84m2. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa velikim otvorima koji je objedinjen....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,90 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Apartman s pogledom na more - novogradnja, otok Krk, uvala Soline! Na odličnoj lokaciji cca 350 metara od mora prodaje se stan na prvom katu novogradnje. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaone i natkrivene terase s pogledom na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj apartman od 66 m² u Čižićima smješten je u kvalitetnoj novogradnji s ukupno devet stambenih jedinica, na prvom katu zgrade katnosti prizemlje + dva kata. Apartman nudi udoban i funkcionalan raspored, a sastoji se od: Dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, Tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaju se apartmani u novogradnji na mirnoj lokaciji s pogledom na prirodu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Udaljenost do mora i centra je 2.300 m. Apartmani se nalaze u stambenoj zgradi koja se proteže na tri etaže, prizemlje i dva kata, s ukupno šest stambenih jedinica. Projekt....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je apartman na prvom katu novogradnje ukupne stambene površine 71 m2 raspoređenih na dvije spavaće sobe, kupaonicu, kuhinju s blagovaonom i dnevni boravak te dvije natkrivene terase. Pripada mu jedno parkirno mjesto na zajedničkom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 74,93 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poštovani klijenti, predstavljamo vam jednu od ljepših obiteljskih nekretnina na području Krka! Diskretno smješten u zelenilu, ovaj luksuzno koncipiran resort u izgradnji, nudi 13 urbanih Villa sa sveukupno 39 apartmana. Svaka od urbanih Villa sastoji se od 3 apartmana koji nude panoramski....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 240.000 €, 63,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2024.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzni apartman sa zajedničkim bazenom na otoku Krku, u mjesto Šilo. Apartman je dio luksuznog kompleksa od 3 zgrade. U svakoj zgradi se nalaze 3 apartmana. Apartman se nalazi na prvom katu zgrade s ukupno 2 kata, površina apartmana je 63,5 m2. Dvosobni apartman s izlazom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.500 €, 74,93 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.800 €, 74,93 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Klimno - dvosobni apartman s lijepim pogledom na more. Prodaje se apartman površine 72,96 m2 na prvom katu apartmanske zgrade. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaone, wc-a, hodnika i terase. Apartman ima lijep pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 69,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na prvom katu u novogradnji, koji se sastoji od posebnog dijela: kuhinje i dnevnog boravka, dvije sobe, kupaonice, u ukupnoj površini 60m2, sporednog dijela, natkrivene terase u površini 9,46m2, stanu pripada parkirno mjesto oznake PM2 u površini 13m2. Ovaj stan se nalazi uz....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.900 €, 74,93 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 63,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Lijepi stan u vrlo kvalitetnoj novogradnji oznake:E-2 stan,,2" - na prvom katu, koji se sastoji od posebnog dijela: kuhinje i dnevnog boravka, dvije sobe, kupaonice, u ukupnoj površini od 49,80 m², sporednog dijela: natkrivene terase u površini od 12,78 m2, stanu pripada parkirno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

U mirnom dijelu Čižića nalazi se apartman na prvom katu moderno izgrađenog objekta, s ukupnom bruto površinom od 63 m². Dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom povezan je s natkrivenom terasom, što stvara otvoreni i prostrani prostor za opuštanje i druženje. Apartman ima i dvije....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.900 €, 71,60 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!