• GoHome Professional
apartmani dobrinj prizemlje Zadnjih 7 dana suteren - GoHome
  • apartmani dobrinj prizemlje Zadnjih 7 dana suteren - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj prizemlje Zadnjih 7 dana suteren

  • Za upit "apartmani dobrinj prizemlje zadnjih 7 dana suteren" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 300.000 €, 56,00 m2 cca 5360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je apartman u prizemlju novije više obiteljske kuće sa prekrasno uređenom okućnicom od 138 m2. Apartman se proteže na 56 m2 stambene površine i sastoji se od ulaznog hodnika, ostave, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je nova mediteranska samostojeća kuća sa tri odvojena apartmana i otvorenim pogledom na more, smještena na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini lijepih plaža. Ukupna stambena površina od 266 m2 raspoređena je na suteren, prizemlje i....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 425.000 €, 71,00 m2 cca 5990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je apartman u visokom prizemlju nove više obiteljske kuće u prvom redu do mora. Apartman ukupne stambene površine 71,95 m2 sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravaka s izlazom na terasu....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 255.000 € na 245.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 255.000 €
13.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, prodaja, namješteni apartman s pogledom na more, smješten u visokom prizemlju stambene zgrade iz 2010. godine. Apartman ima funkcionalan i ugodan raspored te se sastoji od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 425.000 €, 71,95 m2 cca 5910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Šilo, novogradnja, dvosoban apartman prvi red do mora!! Apartman u visokom prizemlju izgrađen 2022 stambene površine 71,95m2 sastoji se od ulaznog hodnika, wc-a, kupaonice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje s koje se pruža izlaz na terasu i spremište koje se....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 104,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samoj staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku, u prekrasnoj potpuno renoviranoj staroj kući, prodaje se stan u prizemlju od 104 m², a moguće je kupiti i cijeli objekt. Kuća je renovirana iz temelja (nova fasada, novi krov, nova međukatna konstrukcija i sve instalacije). Etažiranje....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, okolica Dobrinja, dvojna kuća sa dva apartmana i djelomičnim pogledom na more. Kuća se sastoji od apartmana u prizemlju sa dvije spavaće sobe, kuhinju sa blagovaonom, dnevnog boravka, kupaonice te terase 7 m2. U visokom potkrovlju se nalazi manji apartman veličine 33 m2,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 250.000 € na 239.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 75,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 250.000 €
23.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Šilo, otok Krk apartman blizu mora s pogledom na more U Šilu se prodaje komforan apartman u visokom prizemlju stambene zgrade, smješten na vrlo traženoj lokaciji u blizini mora i centra mjesta. Stambena površina iznosi 75 m², a raspored uključuje ulazni hodnik, kupaonicu, dvije spavaće....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 255.000 €
16.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je komforni apartman smješten u visokom prizemlju više obiteljske zgrade na odličnoj lokaciji svega 200 m od mora i u blizini centra sa svim sadržajima. Obuhvaća stambenu površinu od 75 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 970.000 €, 390,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, samostojeća kuća sa pogledom na more! Kuća ja katnosti suteren, prizemlje i prvi kat te se sastoji od 3 stambene jedinice. U sklopu suterena nalazi se dvosoban apartman te manji studio apartman. Vanjsko stepenište dovodi u prizemlje gdje se nalazi apartman sa tri spavaće....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj prizemlje suteren (19)
  • apartmani dobrinj prizemlje zadnjih 7 dana (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.