• GoHome Professional
apartmani dobrinj prizemlje 80 m2 što skuplje - GoHome
  • apartmani dobrinj prizemlje 80 m2 što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj prizemlje 80 m2 što skuplje

  • Za upit "apartmani dobrinj prizemlje 80 m2 što skuplje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.576 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 420.000 €, 78,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se apartman u Klimnu, mirnom ali vrlo lijepom mjestu na istočnoj obali otoka Krka, poznatom po čistom moru i ljekovitom blatu u uvali Soline. Ova vrhunska novogradnja smještena je na fantastičnoj lokaciji, udaljena samo 140 metara laganog hoda do mora i prekrasnih plaža. Idealno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 364.000 €, 85,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo samostojeću kuću na Krku, mjesto Kras, god. izgradnje 1995., čisto vlasništvo 1/1, ukupne površine 408m2, mirna lokacija, okružena zelenilom. Kuća se sastoji od 85m2 stambenog prostora, u prizemlju kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak s kaminom, na katu 3 sobe, kupaonica....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, KRAS DOBRINJ samostojeća kuća s lijepom okućnicom na mirnoj lokaciji. Prodajemo samostojeću kuću katnicu u malom i mirnom mjestu Kras na otoku Krku. Kuća je izgrađena 1995godine sveukupne površine od 408m2 koja se sastoji od prizemlja i kata, gdje u prizemlju imamo kuhinju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj prizemlje 80 m2 što skuplje'
209.000 €
300.000 €
275.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 358.000 €, 85,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća na otoku Krku na mirnoj lokaciji! Nekretnina se nalazi u mjestu Kras te je izgrađena 1995. godine. Nalazi se na mirnoj lokaciji na kraju sela, okružena zelenilom. Kuća ima 85m2 stambenog prostora i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju su dnevni boravak....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 79,01 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar Nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan od 79 m², smješten u novogradnji u mjestu Čižići na otoku Krku. Ova nekretnina nudi udoban i funkcionalan životni prostor na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji žele biti blizu mora, a daleko od gradske vreve. Stan uključuje:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 73,84 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar Nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan od 74 m², smješten u novogradnji u mjestu Čižići na otoku Krku. Ova nekretnina nudi udoban i funkcionalan životni prostor na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji žele biti blizu mora, a daleko od gradske vreve. Stan uključuje:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Šilo, otok Krk apartman blizu mora s pogledom na more U Šilu se prodaje komforan apartman u visokom prizemlju stambene zgrade, smješten na vrlo traženoj lokaciji u blizini mora i centra mjesta. Stambena površina iznosi 75 m², a raspored uključuje ulazni hodnik, kupaonicu, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaj se dvojna kuća s dva apartmana na otoku Krku, na mirnoj lokaciji, okruženom zelenilo. U prizemlju se nalazi apartman s dvije spavaće sobe, kupaonicom, hodnikom, open space prostorom kuhinje i dnevog boravka, te velike natkrivene terase i spremišta. Vanjskim stepeništem spojeno....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 255.000 €
16.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je komforni apartman smješten u visokom prizemlju više obiteljske zgrade na odličnoj lokaciji svega 200 m od mora i u blizini centra sa svim sadržajima. Obuhvaća stambenu površinu od 75 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 255.000 € na 245.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 255.000 €
13.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, prodaja, namješteni apartman s pogledom na more, smješten u visokom prizemlju stambene zgrade iz 2010. godine. Apartman ima funkcionalan i ugodan raspored te se sastoji od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 239.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 75,32 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 255.000 €
14.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnine otok Krk, Šilo ? prodaje se dvosoban apartman na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od mora. Apartman ukupne površine 75.32 m² je smješten u visokom prizemlju novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!