• GoHome Professional
apartmani dobrinj potkrovlje 2.kat 70 m2 što jefti - GoHome
  • apartmani dobrinj potkrovlje 2.kat 70 m2 što jefti - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj potkrovlje 2.kat 70 m2 što jeftinije

  • Za upit "apartmani dobrinj potkrovlje 2.kat 70 m2 što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 209.000 €, 73,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

NOVO U PONUDI, SAMO U DOGMI! -Apartman se nalazi u stambenom objektu sa 6 stanova/apartmana izgrađenom 2009. godine u naselju Klimno. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi i drugi kat a ovaj apartman smješten je na prvom katu novije zgrade. -Apartman se sastoji od ulaznog prostora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderan apartman s pogledom na more ? samo drugi red od mora! Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora, u mirnom okruženju, smjestio se ovaj atraktivan apartman na drugom katu stambenog objekta s ukupno šest stambenih jedinica. Ukupne površine 71 m², apartman nudi savršen....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 73,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na drugom katu više obiteljske kuće s lijepim pogledom na more. Ukupna stambena površina apartmana je 73 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, toalet, dvije spavaće sobe, kupaonu, dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 64,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se prostran i svijetao stan-apartman površine 64 m², smješten na drugom katu zgrade, udaljen svega deset minuta hoda od mora. Nalazi se na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Stan je uredan, redovito održavan i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je apartman na drugom katu novogradnje ukupne stambene površine 71 m2 raspoređenih na dvije spavaće sobe, kupaonu, kuhinju s blagovaonom i dnevni boravak te dvije natkrivene terase. Pripada mu jedno parkirno mjesto na zajedničkom dvorištu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u prvom redu gradnje, s otvorenim pogledom na more. Apartman površine 66 m² nalazi se na drugom katu uredne stambene zgrade iz 2008. godine, s ukupno šest stambenih jedinica,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 258.000 €, 64,27 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaje se apartman na mirnoj lokaciji površine 64,27 m2. Smješten je na drugom katu više obiteljske kuće i obuhvaća ulazni hodnik, ostavu, kuhinju sa blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonicu i loggiu s pogledom na more. U sklopu apartman....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 258.000 €, 64,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

SAMO U NAŠOJ PONUDI! Nekretnine otok Krk, uvala Soline - prodaje se apartman na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu, površine 64,27 m2. Smješten je na drugom katu više obiteljske kuće i obuhvaća ulazni hodnik, ostavu, kuhinju sa blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonicu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 260.000 €, 68,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Samo u našoj agenciji - u mirnom dijelu Čižića, na drugom katu uredne i kvalitetno održavane zgrade izgrađene 2020. godine, smješten je dvosobni apartman ukupne površine 68 m². Zgrada broji svega šest stambenih jedinica, što osigurava privatnost i ugodno okruženje za boravak. Apartman....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja! Moderan apartman na drugom katu s pogledom na more - Uvala Soline! Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te open space dijela sa kuhinjom, blagovaonicom te dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na veliku natkrivenu terasu od cca 10 m². Opremljen je klimom,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj 2.kat 70 m2 što jeftinije (26)
  • apartmani dobrinj potkrovlje 70 m2 što jeftinije (3)
  • apartmani dobrinj potkrovlje 2.kat što jeftinije (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr