• GoHome Professional
apartmani dobrinj parking što jeftinije - GoHome
  • apartmani dobrinj parking što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj parking što jeftinije

  • Za upit "apartmani dobrinj parking što jeftinije" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.253 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U krasnom krčkom selu Polje prodajemo dvojnu kuću sa 4 apartmana u mirnom obiteljskom okruženju. U prizemlju imamo dva apartmana: apartman "1" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica, 2 spavaće sobe, terasa), apartman "2" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 46,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 166.000 €
15.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Šilo,otok Krk,apartman u manjoj i urednoj zgradi.Prodaje se namješten,ima jedno parking mjesto.Nalazi se u blizini svih sadržaja i na 800m od mora. Apartman se sastoji od jedne spavaće sobe,dnevnog boravka i kuhinje,hodnika i kupaonice. Za razgled nazovite agenticu Melita Lučić 0911524324....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 166.000 €
15.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu mjesta Šilo na otoku Krku, na svega 500 metara od mora, nalazi se ovaj šarmantni apartman na prvom katu ukupne površine 47 m². Smješten u manjoj stambenoj jedinici s posebnim ulazom, apartman nudi mir, privatnost i funkcionalan raspored ? savršen za odmor ili turistički....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj parking što jeftinije'
469.000 €
249.000 €
280.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 166.000 €, 47,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, ŠILO - Jednosoban stan sa parkingom U ponudu smo dobili ovaj jednosoban stan sa parking mjestom u pitomom mjestu Šilo na otoku Krku. Stan je površine 47 m2 a sastoji se od jedne spavaće sobe, kupaone, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone. Stan je smješten na prvom katu....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 225.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 59,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.07.2025 - 225.000 €
15.10.2025 - 215.000 €
16.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Stan-apartman se sastoji od hodnika,dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,izbe,terase i parking. Stan ima dobar raspored,kompletno je namješten,vrlo malo koršten i u odličnom je stanju. Mirna lokacija,a od mora-plaže je udaljen cca 500 metara .

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 298.000 €, 75,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

Samo kod nas u ponudi - prekrasan opremljeni apartman smješten u mirnom mjestu Klimno, na čarobnom otoku Krku. Ovaj prostrani apartman ukupne površine 75.8 m² idealan je za obitelj ili one koji traže mir i komfor. Na zatvoreni površini od 59 m2, sastoji se od dvije spavaće sobe i....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 280.000 € na 310.000 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 280.000 €
21.02.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, mjesto ČižićiČetverosobni dvoetažni apartman u maloj zgradi sa 6 apartmana. Apartman se nalazi u malom mirnom mjestu Čižići, koje se nalazi samo 11 km od Krčkog mosta. Nalazi se na 1. katu i u potkrovlju novouređene zgrade.Površina apartmana: 83,26 m2Udaljen cca 350 m od....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasan apartman na prodaju u Šilu ? idealno za odmor i uživanje, na par koraka od plaže !! Osnovne informacije: Na prodaju je prekrasan apartman smješten na prvom katu, u samom centru Šila, svega 60 metara od mora. Stan se prostire na 60 m² i sastoji se od dvije udobne spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na drugom katu manje stambene zgrade u Šilu prodaje se apartman ukupne površine 97,57 m², udaljen svega nekoliko minuta hoda od plaže i centra mjesta. Pozicija je praktična tijekom cijele godine jer su trgovina, restorani i svakodnevni sadržaji dostupni bez potrebe za automobilom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 420.000 €, 151,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Čižići, apartman na samom moru, sastoji se od 4 sobe, dnevog boravka, kuhinje s blagovaonom, 4 kupaone, posebno WC, hodnika i velike terase s pogledom na more. Apartman ima zajednički bazen, prostor za roštilj, parking. Udaljenost 9 km od Malinske, cca 10 min vožnje autom. Napomena:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo okolica - prodaju se dvije kamene kuće koje obuhvaćaju tri odvojena apartmana s bazenom i uređenom okućnicom na mirnoj lokaciji. Jedna kuća predstavlja dvije stambene jedinice. Apartman u prizemlju obuhvaća 63 m2 stambene površine i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo kuću sa dva aprtmana u Gabonjinu na otoku Krku. Svaki apartman se sastoji od dvije sobe, kupaone, kuhinje i dnevnog boravka. Površina svakog apartmana iznosi 75 m2, ukupno 150 m2. U slučaju kupnje, preuzima se i ugovor o najamnini te pravo na iznajmljivanje, za više informacija....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 500.000 €, 172,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo na udaljenosti 1800 metra do mora kamenu adaptiranu kuću sa tri apartmana. Dva apartmana u prizemlju imaju jednu spavaću sobu,kuhinju sa blagavonom,dnevni boravkom i terasom sa izlazom na vrt na kojem je bazen. Na prvom katu se nalazi apartman sa dvije spavaće sobe,kuhinja....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 530.000 €, 80,00 m2 cca 6630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se lijepa kuća s grijanim bazenom i solarnom elektranom u okolici Dobrinja na otoku Krku! Kuća je sagrađena na zemljištu površine 1900m2. Nalazi se na mirnoj lokaciji, na kraju slijepe ulice. Radi se o visokoj prizemnici koja na donjoj etaži ima uređeni apartman. Apartman....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 750.000 €, 359,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Okolica Dobrinja, na prodaju obiteljska kuća s 3 stambene jedinice, s okućnicom, garažom i parkingom. Samostojeća kuća, površine 359 m2, građena 1990. godine, sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja koje u naravi čini spremište. Svaki stan ima svoj poseban ulaz i prekrasan pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 900.000 €, 350,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otork Krk, okolica Dobrinja - Renovirana kamena kuća u mediteranskom stilu sa velikom okućnicom U mirnom mjestu u središtu Otoka Krka nalazi se samostojeća renovirana starina sa iznimno velikom okućnicom i osiguranom privatnošću. Kod renovacije se pazilo na svaki detalj kako bi kuća....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 970.000 €, 390,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, samostojeća kuća sa pogledom na more! Kuća ja katnosti suteren, prizemlje i prvi kat te se sastoji od 3 stambene jedinice. U sklopu suterena nalazi se dvosoban apartman te manji studio apartman. Vanjsko stepenište dovodi u prizemlje gdje se nalazi apartman sa tri spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)