• GoHome Professional
apartmani dobrinj pala cijena do 340000 eura do 35 - GoHome
  • apartmani dobrinj pala cijena do 340000 eura do 35 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj pala cijena do 340000 eura do 3500 eura/m2

  • Za upit "apartmani dobrinj pala cijena do 340000 eura do 3500 eura/m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.335 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 46,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 166.000 €
15.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Šilo,otok Krk,apartman u manjoj i urednoj zgradi.Prodaje se namješten,ima jedno parking mjesto.Nalazi se u blizini svih sadržaja i na 800m od mora. Apartman se sastoji od jedne spavaće sobe,dnevnog boravka i kuhinje,hodnika i kupaonice. Za razgled nazovite agenticu Melita Lučić 0911524324....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 166.000 €
15.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu mjesta Šilo na otoku Krku, na svega 500 metara od mora, nalazi se ovaj šarmantni apartman na prvom katu ukupne površine 47 m². Smješten u manjoj stambenoj jedinici s posebnim ulazom, apartman nudi mir, privatnost i funkcionalan raspored ? savršen za odmor ili turistički....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 255.000 €
16.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je komforni apartman smješten u visokom prizemlju više obiteljske zgrade na odličnoj lokaciji svega 200 m od mora i u blizini centra sa svim sadržajima. Obuhvaća stambenu površinu od 75 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj pala cijena do 340000 eura do 3500 eura/m2'
239.000 €
249.000 €
 
-14%

Promjena cijene sa 289.000 € na 249.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.11.2024 - 289.000 €
06.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao odlična prilika za udoban i moderan život ili investiciju. S površinom od 71 m² i dvije spavaće sobe, nudi dovoljno prostora za udoban život ili odmor. Nalazi se u mirnom mjestu Čižići, samo 450 metara udaljenosti od mora.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 46,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 166.000 €
06.05.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

Šilo, Na prodaju je apartman na 1.katu uredne zgrade. Prodaje se kompletno namješten, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe i kupaonice. Pripada mu 1 parkirno mjesto. Blizina mora i svih sadržaja. Dokumentacija uredna. ZA DODATNE INFORMACIJE KONTAKTIRAJTE:....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2025 - 177.000 €
16.08.2025 - 166.000 €
18.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Šilo. Stan na 1 katu u zgradi od 4 stana.. -stan ima 47m2 -dboravak sa kuhinjom - spavaća soba -WC -parkiralište Stan je komplet namješten , tako se i prodaje. Blizina trgovine Od plaže i centra Šila 700 m Mirna lokacija ID KOD AGENCIJE: 4628-7075 AS nekretnine Mob: 092/124-1676....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 255.000 € na 245.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 255.000 €
13.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, prodaja, namješteni apartman s pogledom na more, smješten u visokom prizemlju stambene zgrade iz 2010. godine. Apartman ima funkcionalan i ugodan raspored te se sastoji od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.