• GoHome Professional
apartmani dobrinj najnovije 60 m2 do 3600 eura/m2 - GoHome
  • apartmani dobrinj najnovije 60 m2 do 3600 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj najnovije 60 m2 do 3600 eura/m2 što jeftinije

  • Za upit "apartmani dobrinj najnovije 60 m2 do 3600 eura/m2 što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 189.000 €, 57,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

SOLINE APARTMAN U PRIZEMLJU Novo u ponudi! Soline, na 400m od mora, apartman u prizemlju s okućnicom na korištenje. Apartman se nalazi u stambenom objektu sa 6 apartmana izgrađenom 2009. godine, a zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi i drugi kat. Sastoji se od spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2024.,

www.crozilla.com

U ponudi imamo lijepi dvosobni apartman u održavanoj zgradi građenoj 2009. godine. Stan se u naravi sastoji od dnevnog boravka sa blagovaonicom i kuhinjom, hodnika, kupaonice, ostave i tri spavaće sobe. Ima balkon od cca 7 m² i pogled na more. Stan je u potpunosti opremljen i kao....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 180.000 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je odličan apartman površine 57 m2 smješten u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu. Apartman je u cijelosti opremljen, klimatiziran....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 185.000 €, 61,70 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepi stan od 60,70 m2 stambene površine. Stan ima odličan raspored a sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, špajze i dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom. Stan ima balkon i pogled na more. Stan je namješten i kao takav se prodaje. Do mora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 199.000 €, 63,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Atraktivan apartman na 2. katu ? samo 300 m od mora! Na prodaju je atraktivan apartman na drugom katu stambenog objekta s ukupno šest stambenih jedinica, izgrađenog 2008. godine. Zgrada je kvalitetne gradnje i nalazi se na mirnoj lokaciji, uz rub zelene zone, svega 300 metara od uređenih....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 59,90 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepi stan od 59,90 m2 stambene površine. Stan ima odličan raspored a sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, špajze i dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom. Stan ima balkon i pogled na more. Stan je namješten i kao takav se prodaje. Do mora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 64,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se prostran i svijetao stan-apartman površine 64 m², smješten na drugom katu zgrade, udaljen svega deset minuta hoda od mora. Nalazi se na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Stan je uredan, redovito održavan i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 219.000 €, 63,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Remax centar nekretnina posreduje u prodaji apartmana u malom primorskom mjestu Klimno na otoku Krku. Apartman je smješten na mirnoj lokaciji,ima panoramski pogled na more,a od lijepih plaža udaljen je svega nekoliko minuta hoda. Nalazi se na prvom katu zgrade sa ukupno četiri apartmana.Sastoji....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 61,70 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Čižići - Dvosobni apartman na prvom katu Prodaje se dvosobni apartman na prvom katu stambene zgrade sa ukupno šest apartmana. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a, ostave i kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom sa izlazom na balkon. Ukupna....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 61,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Namješteni apartman s pogledom na more na prodaju! Na prodaju je apartman na otoku Krku, smješten na drugom katu apartmanske zgrade na mirnoj lokaciji. Ovaj apartman površine 61 m² sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice koji zajedno čine otvoren, svijetao prostor....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj 60 m2 do 3600 eura/m2 što jeftinije (43)
  • apartmani dobrinj najnovije do 3600 eura/m2 što jeftinije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me