• GoHome Professional
apartmani dobrinj najnovije 60 m2 što manje 1.kat - GoHome
  • apartmani dobrinj najnovije 60 m2 što manje 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj najnovije 60 m2 što manje 1.kat

  • Za upit "apartmani dobrinj najnovije 60 m2 što manje 1.kat" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Uvala Soline: Moderni apartman u prizemlju nove zgrade sa 3 apartmana. Na prodaju je novi, elegantno uređen apartman na drugom katu moderne zgrade, smještene u mirnom dijelu uvale Soline, samo 200 metara od mora i plaže. Apartman površine 61 m uključuje dvije spavaće sobe, kupaonicu,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.07.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, apartman 80 m od plaže, s okućnicom i pogledom na more! Apartman se nalazi na prvom katu obiteljske kuće sa samo dvije stambene jedinice. Neto površine 56 m2, sastoji se od hodnika, kupaonice, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, te dvije spavaće sobe, s izlazom na prostranu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je odličan apartman na prvom katu novogradnje smještene na dobroj lokaciji u blizini mora i plaže. Površina apartmana iznosi 60.27 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog boravka s izlazom na balkon s....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 410.000 €, 60,00 m2 cca 6830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Šilo ,novogradnja, dvosoban apartman prvi red do mora!! Apartman na prvom katu izgrađen 2022 stambene površine 60,29m2 sastoji se od ulaznog hodnika, wc-a, kupaonice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje s koje se pruža izlaz na terasu i spremište koje se nalazi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 60,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline: Novi apartman na prvom katu s pogledom na more Prodaje se moderan apartman na prvom katu novoizgrađene apartmanske zgrade smještene na mirnoj lokaciji u uvali Soline. Apartman se nalazi u neposrednoj blizini mora, udaljen samo 200 m od plaže i obale. Apartman se prostire....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 61,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Čižići - Dvosobni apartman na prvom katu Prodaje se dvosobni apartman na prvom katu stambene zgrade sa ukupno šest apartmana. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a, ostave i kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom sa izlazom na balkon. Ukupna....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 290.000 € na 279.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 279.000 €, 61,00 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 290.000 €
07.03.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Soline, apartman u blizini mora i plaža - 250m. Nalazi se na 1.katu novije zgrade. Sastoji se od dvije sobe, kuhinje, dnevnog boravka, hodnika, kupaone, ostave i balkona s pogledom na more. Grijanje je podno na struju. Apartmanu pripada jedno parkirno mjesto. Kompletan namještaj ostaje....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U prekrasnoj Uvali Soline na otoku Krku prodaje se luksuzan apartman smješten na prvom katu moderne apartmanske zgrade u mjestu Čižići. Ovaj prostrani apartman nudi savršenu kombinaciju udobnosti i funkcionalnosti te predstavlja idealan dom za odmor ili dugoročno stanovanje. Apartman....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 210.000 € na 230.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 62,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 210.000 €
21.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Čižići, prodaja, apartman na 1. katu stambenog objekta s ukupno šest apartmana. Apartman neto površine 62 m2, sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na terasu s koje se pruža djelomičan pogled na more. Apartmanu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 63,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići - prodaje se apartman na prvom katu novoizgrađenog stambenog objekta, bruto površine 63 m². Apartman obuhvaća ulazni prostor, kupaonicu, dvije spavaće sobe, te kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom u open space konceptu, s izlazom na natkrivenu terasu s koje se pruža pogled....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj 60 m2 što manje 1.kat (33)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com