• GoHome Professional
apartmani dobrinj najnovije što jeftinije 80 m2 - GoHome
  • apartmani dobrinj najnovije što jeftinije 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj najnovije što jeftinije 80 m2

  • Za upit "apartmani dobrinj najnovije što jeftinije 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 240.000 €, 77,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prilika za investiciju! Prodaje se predivan apartman u fazi izgradnje, sa natkrivenom terasom 12,44m2, na mirnoj lokaciji, samo 140m od mora. Zaista jedinstvena lokacija sa modernom arhitekturom interijera koji nudi optimalan boravak na mirnoj lokaciji sa 1 vlastitim parkirnim mjestom.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 209.000 €, 73,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVO U PONUDI, SAMO U DOGMI! -Apartman se nalazi u stambenom objektu sa 6 stanova/apartmana izgrađenom 2009. godine u naselju Klimno. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi i drugi kat a ovaj apartman smješten je na prvom katu novije zgrade. -Apartman se sastoji od ulaznog prostora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 73,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na drugom katu više obiteljske kuće s lijepim pogledom na more. Ukupna stambena površina apartmana je 73 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, toalet, dvije spavaće sobe, kupaonu, dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,96 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Klimno - dvosobni apartman s lijepim pogledom na more. Prodaje se apartman površine 72,96 m2 na prvom katu apartmanske zgrade. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaone, wc-a, hodnika i terase. Apartman ima lijep pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,96 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je atraktivan i moderno uređen dvosobni apartman smješten na prvome katu stambene zgrade u romantičnom i mirnom mjestu Klimno, na otoku Krku. Apartman obuhvaća površinu od 72,96 m2 te odiše elegancijom i udobnošću, a iz dnevnog boravka i sa prostrane terase pruža se očaravajući....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 213.000 € na 220.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 72,96 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 228.500 €
02.08.2025 - 215.000 €
07.10.2025 - 213.000 €
14.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Lijep prostran apartman sa dvije spavaće sobe u mirnom mjestašcu između Solina i Klimna na otoku Krku. Smješten na vrlo mirnoj lokaciji udaljenoj od izvora buke i glavne ceste ,svega 250 m od mora cca.Sastoji se od hodnika,kupaonice i posebno WC-a ,dvije spavaće sobe kuhinje sa blagavaonicom....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 239.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 75,32 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 255.000 €
18.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnine otok Krk, Šilo ? prodaje se dvosoban apartman na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od mora. Apartman ukupne površine 75.32 m² je smješten u visokom prizemlju novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 255.000 € na 245.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 255.000 €
13.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, prodaja, namješteni apartman s pogledom na more, smješten u visokom prizemlju stambene zgrade iz 2010. godine. Apartman ima funkcionalan i ugodan raspored te se sastoji od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 78,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići Stan na 2 katu, 50 m od mora.. Stan ima 78 m2, kompletno namjesten.. sa lijepim pogledom na uvalu Soline..blizina svih sadržaja.. Dboravak+ kuhinja Spavaća soba, Dvije manje sobe Soba u mansardi Balkon zatvoren u pvc stolariju Wc, parking ID KOD AGENCIJE: 4628-7219 AS....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 255.000 €
16.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je komforni apartman smješten u visokom prizemlju više obiteljske zgrade na odličnoj lokaciji svega 200 m od mora i u blizini centra sa svim sadržajima. Obuhvaća stambenu površinu od 75 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj što jeftinije 80 m2 (76)
  • apartmani dobrinj najnovije što jeftinije (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr