• GoHome Professional
apartmani dobrinj moderan do 5000 eura/m2 barem 70 - GoHome
  • apartmani dobrinj moderan do 5000 eura/m2 barem 70 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj moderan do 5000 eura/m2 barem 70 m2 samostojeća što jeftinije

  • Za upit "apartmani dobrinj moderan do 5000 eura/m2 barem 70 m2 samostojeća što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Moderan apartman s pogledom na more ? samo drugi red od mora! Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora, u mirnom okruženju, smjestio se ovaj atraktivan apartman na drugom katu stambenog objekta s ukupno šest stambenih jedinica. Ukupne površine 71 m², apartman nudi savršen....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je atraktivan i moderno uređen dvosobni apartman smješten na prvome katu stambene zgrade u romantičnom i mirnom mjestu Klimno, na otoku Krku. Apartman obuhvaća površinu od 72,96 m2 te odiše elegancijom i udobnošću, a iz dnevnog boravka i sa prostrane terase pruža se očaravajući....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, prodaje se moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada nudi zajednički bazen, idealan za opuštanje tijekom toplih ljetnih dana. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja na otoku Krku, blizina uvale Soline Prodaje se moderan apartman u novogradnji na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, samo 2 km od uvale Soline. Zgrada ima ukupno šest stambenih jedinica, smještena u okruženju zelenila, idealnom za opuštanje i privatnost. Opis apartmana: Lokacija:....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 289.000 € na 249.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.11.2024 - 289.000 €
06.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao odlična prilika za udoban i moderan život ili investiciju. S površinom od 71 m² i dvije spavaće sobe, nudi dovoljno prostora za udoban život ili odmor. Nalazi se u mirnom mjestu Čižići, samo 450 metara udaljenosti od mora.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao divno mjesto za život ili odmor. S površinom od 66 m2 i funkcionalnim rasporedom prostorija, pruža udoban i prostran dom. Blizina mora, udaljenost od 450 metara, čini ovu nekretninu posebno atraktivnom, omogućavajući lagan....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Dvojna kuća s dva apartmana u blizini mjesta Soline, otok Krk Na atraktivnoj lokaciji u blizini mjesta Soline na otoku Krku, prodajemo dvojnu kuću s dva odvojena apartmana, smještenu na parceli površine 234 m2. Kuća se proteže na dvije etaže: Prizemlje: apartman s dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja! Moderan apartman na drugom katu s pogledom na more - Uvala Soline! Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te open space dijela sa kuhinjom, blagovaonicom te dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na veliku natkrivenu terasu od cca 10 m². Opremljen je klimom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 74,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Apartman na prvom katu kuće A predstavlja savršenu priliku za one koji traže moderan dom na izvanrednoj lokaciji, smješten samo 350 metara od mora, s vlastitim ulazom i očaravajućim pogledom na more. Ulaskom u apartman dočekuje vas natkriveno ulazno stubište, elegantno uređeno keramičkim....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 69,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

U Čižićima se nudi funkcionalni apartman u prizemlju moderno izgrađenog stambenog objekta, s bruto površinom od 63 m² i okućnicom od 35 m². Dnevni prostor s kuhinjom i blagovaonicom u open space konceptu prirodno se povezuje s natkrivenom terasom i vrtom, dok dvije spavaće sobe i....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj moderan do 5000 eura/m2 barem 70 m2 što jeftinije (35)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.