• GoHome Professional
apartmani dobrinj moderan do 5000 eura/m2 70 m2 do - GoHome
  • apartmani dobrinj moderan do 5000 eura/m2 70 m2 do - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj moderan do 5000 eura/m2 70 m2 do 370000 eura

  • Za upit "apartmani dobrinj moderan do 5000 eura/m2 70 m2 do 370000 eura" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.595 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • drugi red do mora
    • 1.kat
    • prizemlje
    • opremljen
    • okućnica
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu Čižića nalazi se apartman na prvom katu moderno izgrađenog objekta, s ukupnom bruto površinom od 63 m². Dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom povezan je s natkrivenom terasom, što stvara otvoreni i prostrani prostor za opuštanje i druženje. Apartman ima i dvije....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 69,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

U Čižićima se nudi funkcionalni apartman u prizemlju moderno izgrađenog stambenog objekta, s bruto površinom od 63 m² i okućnicom od 35 m². Dnevni prostor s kuhinjom i blagovaonicom u open space konceptu prirodno se povezuje s natkrivenom terasom i vrtom, dok dvije spavaće sobe i....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline - Novogradnja! Moderan apartman na prvom katu s pogledom na more! Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te open space dijela sa kuhinjom, blagovaonicom te dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na veliku natkrivenu terasu od cca 10 m². Stan je opremljen klimom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj moderan do 5000 eura/m2 70 m2 do 370000 eura'
265.000 €
235.000 €
225.000 €
 
-14%

Promjena cijene sa 289.000 € na 249.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.11.2024 - 289.000 €
06.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao odlična prilika za udoban i moderan život ili investiciju. S površinom od 71 m² i dvije spavaće sobe, nudi dovoljno prostora za udoban život ili odmor. Nalazi se u mirnom mjestu Čižići, samo 450 metara udaljenosti od mora.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 67,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan apartman u prizemlju novogradnje smještene na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u mjestu Šilo na otoku Krku, u blizini mora i uređenih plaža. Apartman ima funkcionalan raspored i ukupnu stambenu površinu od 67 m². Sastoji se od prostranog open-space dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao divno mjesto za život ili odmor. S površinom od 66 m2 i funkcionalnim rasporedom prostorija, pruža udoban i prostran dom. Blizina mora, udaljenost od 450 metara, čini ovu nekretninu posebno atraktivnom, omogućavajući lagan....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 64,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Šilo, novogradnja, moderan apartman na prvom katu u sklopu moderne stambene zgrade. Ova iznimna nekretnina se prodaje po sistemu "ključ u ruke". Apartman se prostire na 64 m2 stambene površine te uključuje ulazni hodnik, kupaonicu, dvije prostrane spavaće sobe, kuhinju, blagovaonicu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja na otoku Krku, blizina uvale Soline Prodaje se moderan apartman u novogradnji na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, samo 2 km od uvale Soline. Zgrada ima ukupno šest stambenih jedinica, smještena u okruženju zelenila, idealnom za opuštanje i privatnost. Opis apartmana: Lokacija:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Moderan apartman s pogledom na more ? samo drugi red od mora! Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora, u mirnom okruženju, smjestio se ovaj atraktivan apartman na drugom katu stambenog objekta s ukupno šest stambenih jedinica. Ukupne površine 71 m², apartman nudi savršen....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,96 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je atraktivan i moderno uređen dvosobni apartman smješten na prvome katu stambene zgrade u romantičnom i mirnom mjestu Klimno, na otoku Krku. Apartman obuhvaća površinu od 72,96 m2 te odiše elegancijom i udobnošću, a iz dnevnog boravka i sa prostrane terase pruža se očaravajući....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!