• GoHome Professional
apartmani dobrinj moderan do 5000 eura/m2 1.kat do - GoHome
  • apartmani dobrinj moderan do 5000 eura/m2 1.kat do - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj moderan do 5000 eura/m2 1.kat do 370000 eura

  • Za upit "apartmani dobrinj moderan do 5000 eura/m2 1.kat do 370000 eura" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.923 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 63,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Čižići - prodaje se apartman na prvom katu novoizgrađenog stambenog objekta, bruto površine 63 m². Apartman obuhvaća ulazni prostor, kupaonicu, dvije spavaće sobe, te kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom u open space konceptu, s izlazom na natkrivenu terasu s koje se pruža pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 60,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline: Novi apartman na prvom katu s pogledom na more Prodaje se moderan apartman na prvom katu novoizgrađene apartmanske zgrade smještene na mirnoj lokaciji u uvali Soline. Apartman se nalazi u neposrednoj blizini mora, udaljen samo 200 m od plaže i obale. Apartman se prostire....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

U mirnom dijelu Čižića nalazi se apartman na prvom katu moderno izgrađenog objekta, s ukupnom bruto površinom od 63 m². Dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom povezan je s natkrivenom terasom, što stvara otvoreni i prostrani prostor za opuštanje i druženje. Apartman ima i dvije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj moderan do 5000 eura/m2 1.kat do 370000 eura'
265.000 €
265.000 €
239.000 €
 
-14%

Promjena cijene sa 289.000 € na 249.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.11.2024 - 289.000 €
06.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao odlična prilika za udoban i moderan život ili investiciju. S površinom od 71 m² i dvije spavaće sobe, nudi dovoljno prostora za udoban život ili odmor. Nalazi se u mirnom mjestu Čižići, samo 450 metara udaljenosti od mora.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 375.000 €, 100,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom dijelu Šila, svega 50 metara od mora, te pruža izniman osjećaj privatnosti i udobnosti. Nalazi se na prvom katu manje stambene kuće katnosti prizemlje plus dva kata, koja se ne koristi za turistički najam, što dodatno osigurava....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 380.000 €, 92,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan i prostran apartman u novogradnji, smještenoj na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u mjestu Šilo na otoku Krku, u blizini mora i uređenih plaža. Stan se nalazi na 1. katu te ima funkcionalan raspored i ukupnu stambenu površinu od 93 m². Sastoji se od prostranog open-space....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 79,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Apartman na prvom katu zgrade B idealan je za one koji traže moderan životni prostor s pogledom na more, smješten na samo 350 metara od obale. Ovaj apartman s vlastitim ulazom osigurava privatnost i udobnost. Ulaskom u apartman, prvo se otkriva prostrana i svijetla dnevna zona koja....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline - Novogradnja! Moderan apartman na prvom katu s pogledom na more! Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te open space dijela sa kuhinjom, blagovaonicom te dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na veliku natkrivenu terasu od cca 10 m². Stan je opremljen klimom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao divno mjesto za život ili odmor. S površinom od 66 m2 i funkcionalnim rasporedom prostorija, pruža udoban i prostran dom. Blizina mora, udaljenost od 450 metara, čini ovu nekretninu posebno atraktivnom, omogućavajući lagan....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, prodaje se moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada nudi zajednički bazen, idealan za opuštanje tijekom toplih ljetnih dana. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 218.000 €, 50,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na atraktivnoj lokaciji u mirnom mjestu Čižići na otoku Krku nalazi se ovaj elegantno uređen apartman. Udaljen svega deset minuta hoda od plaže i centra mjesta, predstavlja odličan izbor za opuštajući odmor, ali i sigurnu investiciju za turistički najam. Apartman je smješten na prvom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com