• GoHome Professional
apartmani dobrinj do 470000 eura prizemlje 1.kat - GoHome
  • apartmani dobrinj do 470000 eura prizemlje 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj do 470000 eura prizemlje 1.kat

  • Za upit "apartmani dobrinj do 470000 eura prizemlje 1.kat" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.394 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 440000 eura (malo jeftiniji)
    • 490000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U krasnom krčkom selu Polje prodajemo dvojnu kuću sa 4 apartmana u mirnom obiteljskom okruženju. U prizemlju imamo dva apartmana: apartman "1" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica, 2 spavaće sobe, terasa), apartman "2" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju dvoetažni apartman 130 m² (novogradnja) sa privatnim bazenom i garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici okruženoj novogradnjama. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Dobrinj, okolica - u malom mjestu općine Dobrinj prodaje se dvojna kamena kuća površine 150 m2, sa dvoje odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od ulaznog prostora, kuhinja, blagovaone i boravka, jedne kupaone te dvije spavaće sobe.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj do 470000 eura prizemlje 1.kat'
375.000 €
275.000 €
249.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 420.000 €, 140,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju dvoetažni apartman 140 m² (novogradnja) sa dvorištem i privatnom garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 500.000 €, 172,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo na udaljenosti 1800 metra do mora kamenu adaptiranu kuću sa tri apartmana. Dva apartmana u prizemlju imaju jednu spavaću sobu,kuhinju sa blagavonom,dnevni boravkom i terasom sa izlazom na vrt na kojem je bazen. Na prvom katu se nalazi apartman sa dvije spavaće sobe,kuhinja....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 290.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 63,38 m2 cca 4580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.10.2025 - 270.000 €
11.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Šilo, na prodaju je Penthouse sa panoramskim pogledom na more, koji oduzima dah. Nalazi se u mirnom dijelu mjesta, na samo 250 metara od mora i 500 metara od centra mjesta. Pripada mu jedno parkirno mjesto i izlaz na balkon, a sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Uvala Soline: Moderni apartman u prizemlju nove zgrade sa 3 apartmana. Na prodaju je novi, elegantno uređen apartman na drugom katu moderne zgrade, smještene u mirnom dijelu uvale Soline, samo 200 metara od mora i plaže. Apartman površine 61 m² uključuje dvije spavaće sobe, kupaonicu,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Dobrinj, okolica, prodaja apartmana od 71 m2 na prvom katu. Kvalitetna novogradnja katnosti prizemlje i dva kata. Apartman se nalazi u objektu sa ukupno šest stambenih jedinica. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i dvije natkrivene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaju se apartmani u novogradnji na mirnoj lokaciji s pogledom na prirodu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Udaljenost do mora i centra je 2.300 m. Apartmani se nalaze u stambenoj zgradi koja se proteže na tri etaže, prizemlje i dva kata, s ukupno šest stambenih jedinica. Projekt....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 209.000 €, 73,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVO U PONUDI, SAMO U DOGMI! -Apartman se nalazi u stambenom objektu sa 6 stanova/apartmana izgrađenom 2009. godine u naselju Klimno. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi i drugi kat a ovaj apartman smješten je na prvom katu novije zgrade. -Apartman se sastoji od ulaznog prostora....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!