• GoHome Professional
apartmani dobrinj do 4700 eura/m2 najnovije - GoHome
  • apartmani dobrinj do 4700 eura/m2 najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj do 4700 eura/m2 najnovije

  • Za upit "apartmani dobrinj do 4700 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 4400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4900 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 59,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Apartman na prodaju, prvi red do mora, smješten na 2. katu stambene zgrade u Solinama na otoku Krku, samo 50 m od plaže. Apartman se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, dvije spavaće sobe, kupaonice, ostave i natkrivene terase, ukupne stambene površine 59 m²,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 395.000 €, 85,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

U sklopu modernog projekta novogradnje u mjestu Šilo na otoku Krku prodaje se prostran apartman u zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Projekt se gradi prema suvremenim standardima gradnje s naglaskom na kvalitetu materijala, funkcionalnost prostora i ugodan način stanovanja.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja u uvali Soline blizu mora! Prodaje se moderni apartman u prizemlju s vrtom, smješten na mirnoj lokaciji u uvali Soline, samo 200 metara od mora. Apartman je površine 54 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, prostrane kupaonice te open-space kuhinje, blagovaonice i dnevnog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 63,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići - prodaje se apartman na prvom katu novoizgrađenog stambenog objekta, bruto površine 63 m². Apartman obuhvaća ulazni prostor, kupaonicu, dvije spavaće sobe, te kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom u open space konceptu, s izlazom na natkrivenu terasu s koje se pruža pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao divno mjesto za život ili odmor. S površinom od 66 m2 i funkcionalnim rasporedom prostorija, pruža udoban i prostran dom. Blizina mora, udaljenost od 450 metara, čini ovu nekretninu posebno atraktivnom, omogućavajući lagan....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

U mirnom dijelu Čižića nalazi se apartman na prvom katu moderno izgrađenog objekta, s ukupnom bruto površinom od 63 m². Dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom povezan je s natkrivenom terasom, što stvara otvoreni i prostrani prostor za opuštanje i druženje. Apartman ima i dvije....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Na prodaju je apartman u prizemlju stambene zgrade u Čižićima, ukupne bruto površine 63 m², s pripadajućom okućnicom veličine 35 m². Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe te dnevnog prostora s kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom konceptu, s izlazom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 450.000 €, 96,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI!! Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 96 m2 smješten na 2. katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa otvorenim pogledom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 61,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 70 m2 smješten u prizemlju nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa zajedničkim bazenom. Apartmanu pripada....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 450.000 €, 95,54 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U EKSKLUZIVNOJ PONUDI AGENCIJE! Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 96 m2 smješten u prizemlju nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa otvorenim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj do 4700 eura/m2 (427)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,