• GoHome Professional
apartmani dobrinj do 400000 eura 80 m2 - GoHome
  • apartmani dobrinj do 400000 eura 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj do 400000 eura 80 m2

  • Za upit "apartmani dobrinj do 400000 eura 80 m2" pronađeno 51 nekretnina - prosječna cijena 3.695 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 420000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 300.000 €, 87,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Čižići, prodaja, kuća sa dva apartmana i pogledom na more, 300 m od plaže! Kuća ima dvije etaže, prizemlje+ kat, ukupne bruto površine 106 m2, neto površine 87 m2. U prizemlju se nalazi apartman neto površine 50 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je odličan apartman površine 73 m2 smješten na 1. katu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, 2 spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu. Apartman je u cijelosti opremljen, klimatiziran....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 73,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na drugom katu više obiteljske kuće s lijepim pogledom na more. Ukupna stambena površina apartmana je 73 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, toalet, dvije spavaće sobe, kupaonu, dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaj se dvojna kuća s dva apartmana na otoku Krku, na mirnoj lokaciji, okruženom zelenilo. U prizemlju se nalazi apartman s dvije spavaće sobe, kupaonicom, hodnikom, open space prostorom kuhinje i dnevog boravka, te velike natkrivene terase i spremišta. Vanjskim stepeništem spojeno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Stan-apartman se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,natkrivene teras,vrta-okućnice površine 59m2,te pripadajućeg parkinga. Mirna lokacija.Udaljenost od mora-plaže cca 300 metara. Kupac oslobođen plaćanja poreza na promet .

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 277.000 € na 295.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 73,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 277.000 €
02.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja - ŠILO - PRODAJA Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Šilu gradi se nova zgrada modernog projekta, a završetak gradnje predviđen je za ljeto 2027. godine. U ponudi je apartman na 1. katu ukupne površine 73 m², koji se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, dvije spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 213.000 € na 220.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 72,96 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 228.500 €
02.08.2025 - 215.000 €
07.10.2025 - 213.000 €
14.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Lijep prostran apartman sa dvije spavaće sobe u mirnom mjestašcu između Solina i Klimna na otoku Krku. Smješten na vrlo mirnoj lokaciji udaljenoj od izvora buke i glavne ceste ,svega 250 m od mora cca.Sastoji se od hodnika,kupaonice i posebno WC-a ,dvije spavaće sobe kuhinje sa blagavaonicom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,96 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Klimno - dvosobni apartman s lijepim pogledom na more. Prodaje se apartman površine 72,96 m2 na prvom katu apartmanske zgrade. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaone, wc-a, hodnika i terase. Apartman ima lijep pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,96 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je atraktivan i moderno uređen dvosobni apartman smješten na prvome katu stambene zgrade u romantičnom i mirnom mjestu Klimno, na otoku Krku. Apartman obuhvaća površinu od 72,96 m2 te odiše elegancijom i udobnošću, a iz dnevnog boravka i sa prostrane terase pruža se očaravajući....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-51 (od ukupno 52)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr