• GoHome Professional
apartmani dobrinj do 3900 eura/m2 zadnjih 7 dana n - GoHome
  • apartmani dobrinj do 3900 eura/m2 zadnjih 7 dana n - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj do 3900 eura/m2 zadnjih 7 dana namješten 80 m2

  • Za upit "apartmani dobrinj do 3900 eura/m2 zadnjih 7 dana namješten 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4000 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+11%

Promjena cijene sa 280.000 € na 310.000 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 280.000 €
21.02.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, mjesto ČižićiČetverosobni dvoetažni apartman u maloj zgradi sa 6 apartmana. Apartman se nalazi u malom mirnom mjestu Čižići, koje se nalazi samo 11 km od Krčkog mosta. Nalazi se na 1. katu i u potkrovlju novouređene zgrade.Površina apartmana: 83,26 m2Udaljen cca 350 m od....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 349.000 €, 84,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan dvoetažni apartman na prvom katu više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljen samo 120 m od mora, lijepih plaža i u blizini centra mjesta. Ukupna stambena površina od 84 m2 raspoređena je na prvi kat na kojem se nalazi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Šilo, otok Krk apartman blizu mora s pogledom na more U Šilu se prodaje komforan apartman u visokom prizemlju stambene zgrade, smješten na vrlo traženoj lokaciji u blizini mora i centra mjesta. Stambena površina iznosi 75 m², a raspored uključuje ulazni hodnik, kupaonicu, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasan apartman na prodaju u Šilu ? idealno za odmor i uživanje, na par koraka od plaže !! Osnovne informacije: Na prodaju je prekrasan apartman smješten na prvom katu, u samom centru Šila, svega 60 metara od mora. Stan se prostire na 60 m² i sastoji se od dvije udobne spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 78,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići Stan na 2 katu, 50 m od mora.. Stan ima 78 m2, kompletno namjesten.. sa lijepim pogledom na uvalu Soline..blizina svih sadržaja.. Dboravak+ kuhinja Spavaća soba, Dvije manje sobe Soba u mansardi Balkon zatvoren u pvc stolariju Wc, parking ID KOD AGENCIJE: 4628-7219 AS....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 83,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Uvala Soline - na prodaju je prostrani trosoban dvoetažni apartman ukupne površine 83,26 m2 na prvom katu i visokom potkrovlju više obiteljske kuće sa ukupno šest stambenih jedinica, udaljen svega 350 m od mora i plaže. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaone,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 75,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja dvoetažnog apartmana 60 m od mora. Apartman površine 75 m2 proteže se na dvije etaže, visoko prizemlje i prvi kat, smješten u stambenoj zgradi sa ukupno četiri stambene jedinice. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, apartman na 1. katu stambenog objekta, s ukupno šest stambenih jedinica, građen 2010. godine. Apartman površine 73 m2, sastoji se od ulaznog prostora, 2 spavaće sobe, kupaone, wc-a, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom te ostave. Iz dnevnog boravka se izlazi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,96 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Klimno - dvosobni apartman s lijepim pogledom na more. Prodaje se apartman površine 72,96 m2 na prvom katu apartmanske zgrade. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaone, wc-a, hodnika i terase. Apartman ima lijep pogled....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj do 3900 eura/m2 namješten 80 m2 (15)
  • apartmani dobrinj do 3900 eura/m2 zadnjih 7 dana namješten (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda