• GoHome Professional
apartmani dobrinj do 3800 eura/m2 renoviran - GoHome
  • apartmani dobrinj do 3800 eura/m2 renoviran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj do 3800 eura/m2 renoviran

  • Za upit "apartmani dobrinj do 3800 eura/m2 renoviran" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.934 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • 3600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 270000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, okolica Šila, na prodaju je samostojeća kuća sa 3 apartmana. Kuća je nedavno kompletno renovirana. Sastoji se od suterena u kojem se nalazi konoba. U prizemlju se nalaze 2 apartmana, jedan 1S+DB i jedan studio apartman. Na katu se nalazi dvosobni apartman sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 375.000 €, 100,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom dijelu Šila, svega 50 metara od mora, te pruža izniman osjećaj privatnosti i udobnosti. Nalazi se na prvom katu manje stambene kuće katnosti prizemlje plus dva kata, koja se ne koristi za turistički najam, što dodatno osigurava....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 104,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samoj staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku, u prekrasnoj potpuno renoviranoj staroj kući, prodaje se stan u prizemlju od 104 m², a moguće je kupiti i cijeli objekt. Kuća je renovirana iz temelja (nova fasada, novi krov, nova međukatna konstrukcija i sve instalacije). Etažiranje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj do 3800 eura/m2 renoviran'
900.000 €
425.000 €
425.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 142,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samoj staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku, u prekrasnoj potpuno renoviranoj staroj kući, prodaje se dvoetažni stan od 142 m² , a moguće je kupiti i cijeli objekt . Kuća je renovirana iz temelja (nova fasada, novi krov, nova međukatna konstrukcija i sve instalacije). Etažiranje....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 61,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠILO APARTMAN Ovaj apartman je nedavno renoviran i ima dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu, kupaonicu te velike balkone. Izuzetno kvalitetna gradnja, podno grijanje u kupaonici, ostatk prostorija se grij/hladi putem klima uređaja Dokumentacija uredna,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Renovirana stara kamena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji u mjestu Polje. Nekretnina je potpuno renovirana i uređena za turistički najam. Kuća ima 4 apartmana sa odvojenim ulazima. U prizemlju se nalazi jedan jednosobni apartman sa jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom....