• GoHome Professional
apartmani dobrinj do 3700 eura/m2 namješten - GoHome
  • apartmani dobrinj do 3700 eura/m2 namješten - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj do 3700 eura/m2 namješten

  • Za upit "apartmani dobrinj do 3700 eura/m2 namješten" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 3.432 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 340000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • okućnica
    • 1.kat
    • dvoetažni
    • prvi red do mora
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 83,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Uvala Soline - na prodaju je prostrani trosoban dvoetažni apartman ukupne površine 83,26 m2 na prvom katu i visokom potkrovlju više obiteljske kuće sa ukupno šest stambenih jedinica, udaljen svega 350 m od mora i plaže. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaone,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, mjesto ČižićiČetverosobni dvoetažni apartman u maloj zgradi sa 6 apartmana. Apartman se nalazi u malom mirnom mjestu Čižići, koje se nalazi samo 11 km od Krčkog mosta. Nalazi se na 1. katu i u potkrovlju novouređene zgrade.Površina apartmana: 83,26 m2Udaljen cca 350 m od....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 61,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.premium-nekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA ? SAMO KOD NAS! U mirnom dijelu Čižića, na kraju slijepe ulice, prodaje se potpuno namješten apartman površine 61,20 m², smješten na drugom katu manje stambene zgrade. Apartman se sastoji od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom te....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj do 3700 eura/m2 namješten'
159.000 €
159.000 €
159.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 46,87 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.07.2025 - 177.000 €
09.08.2025 - 166.000 €
14.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Šilo, Na prodaju je apartman na 1.katu uredne zgrade. Prodaje se kompletno namješten, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe i kupaonice. Pripada mu 1 parkirno mjesto. Blizina mora i svih sadržaja. Dokumentacija uredna. ZA DODATNE INFORMACIJE KONTAKTIRAJTE:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 65,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je stan ? apartman smješten u Klinu na otoku Krku, svega 200 m od mora i centra mjesta. Stan je 2S+DB, potpuno namješten i spreman za useljenje ili turistički najam. Posebnu vrijednost daju visoki plafoni te nadsvođeni stropovi u dnevnom boravku i sobama, koji prostoru....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK ? KLIMNO, trosoban apartman 60 m2 s pogledom na more, 300 m od plaže Na prodaju je predivan, potpuno namješten apartman površine 60 m2 s otvorenim pogledom na more, smješten na mirnoj lokaciji u Klimnu na otoku Krku, svega 300 metara od plaže. Apartman se nalazi na prvom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 75,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja dvoetažnog apartmana 60 m od mora. Apartman površine 75 m2 proteže se na dvije etaže, visoko prizemlje i prvi kat, smješten u stambenoj zgradi sa ukupno četiri stambene jedinice. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 61,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Čižići - Dvosobni apartman na prvom katu Prodaje se dvosobni apartman na prvom katu stambene zgrade sa ukupno šest apartmana. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a, ostave i kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom sa izlazom na balkon. Ukupna....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 59,90 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepi stan od 59,90 m2 stambene površine. Stan ima odličan raspored a sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, špajze i dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom. Stan ima balkon i pogled na more. Stan je namješten i kao takav se prodaje. Do mora....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 255.000 €
16.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je komforni apartman smješten u visokom prizemlju više obiteljske zgrade na odličnoj lokaciji svega 200 m od mora i u blizini centra sa svim sadržajima. Obuhvaća stambenu površinu od 75 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je dvoetažni apartman površine 88,39 m2, smješten na prvom katu i visokom potkrovlju više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljenoj samo 400 m od plaža, centra i svih sadržaja. Sastoji se od ulaznog hodnika, ostave, kupaone, spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 78,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići Stan na 2 katu, 50 m od mora.. Stan ima 78 m2, kompletno namjesten.. sa lijepim pogledom na uvalu Soline..blizina svih sadržaja.. Dboravak+ kuhinja Spavaća soba, Dvije manje sobe Soba u mansardi Balkon zatvoren u pvc stolariju Wc, parking ID KOD AGENCIJE: 4628-7219 AS....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 250.000 € na 239.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 75,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 250.000 €
23.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Šilo, otok Krk apartman blizu mora s pogledom na more U Šilu se prodaje komforan apartman u visokom prizemlju stambene zgrade, smješten na vrlo traženoj lokaciji u blizini mora i centra mjesta. Stambena površina iznosi 75 m², a raspored uključuje ulazni hodnik, kupaonicu, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.premium-nekretnine.com

Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u prvom redu gradnje, s otvorenim pogledom na more. Apartman površine 66 m² nalazi se na drugom katu uredne stambene zgrade iz 2008. godine, s ukupno šest stambenih jedinica,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 180.000 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je odličan apartman površine 57 m2 smješten u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu. Apartman je u cijelosti opremljen, klimatiziran....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 225.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 59,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.07.2025 - 225.000 €
15.10.2025 - 215.000 €
16.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Stan-apartman se sastoji od hodnika,dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,izbe,terase i parking. Stan ima dobar raspored,kompletno je namješten,vrlo malo koršten i u odličnom je stanju. Mirna lokacija,a od mora-plaže je udaljen cca 500 metara .

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, apartman na 1. katu stambenog objekta, s ukupno šest stambenih jedinica, građen 2010. godine. Apartman površine 73 m2, sastoji se od ulaznog prostora, 2 spavaće sobe, kupaone, wc-a, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom te ostave. Iz dnevnog boravka se izlazi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je odličan apartman površine 73 m2 smješten na 1. katu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, 2 spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu. Apartman je u cijelosti opremljen, klimatiziran....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 435.000 €, 145,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser immobilien posreduje u prodaji šarmantne adaptirane kuće sa bazenom u okolici mjesta Šilo, na otoku Krku. Ovaj krasni objekt nalazi se na čestici površine 400m2, u naravi se radi o dva odvojena objekta koji čine tri odvojena apartmana sa zasebnim ulazima, sveukupne stambene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 185.000 €, 61,70 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepi stan od 60,70 m2 stambene površine. Stan ima odličan raspored a sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, špajze i dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom. Stan ima balkon i pogled na more. Stan je namješten i kao takav se prodaje. Do mora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 72,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Klimno - dvosobni apartman s lijepim pogledom na more. Prodaje se apartman površine 72,96 m2 na prvom katu apartmanske zgrade. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaone, wc-a, hodnika i terase. Apartman ima lijep pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 73,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na drugom katu više obiteljske kuće s lijepim pogledom na more. Ukupna stambena površina apartmana je 73 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, toalet, dvije spavaće sobe, kupaonu, dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 89,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je atraktivan apartman na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora. Nalazi se na prvom katu i visokom potkrovlju vrlo kvalitetne stambene zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica . Apartman je obuhvatio površinu od ukupno 89 m2. Sastoji se....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 198.000 €, 51,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je namješteni apartman na odličnoj lokaciji svega 200 m od mora i lijepih plaža. Apartman ukupne stambene površine 51,26 m2 smješten je na prvom katu apartmanske kuće i sastoji se od ostave, spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

SAMO KOD NAS!! Uvala Soline, komforan apartman na drugom katu prvi red do mora s otvorenim pogledom na more. Apartman je u zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Apartman zauzima površinu od 90 m2, sastoji se od ulaznog prostora, tri spavaće sobe, 2 kupaone, wc, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk - Čižići Posreduemo u prodaji apartmana na mirnoj lokaciji u prizemlju zgrade sa 4 stana. Apartman ima poseban ulaz, dva parkirna mjesta na okućnici. Ostatak od okućnice (ukupno 135 m2) je travnjak i dvije smokve. Mogućnost izgradnje bazena. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaone....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 258.000 €, 64,27 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaje se apartman na mirnoj lokaciji površine 64,27 m2. Smješten je na drugom katu više obiteljske kuće i obuhvaća ulazni hodnik, ostavu, kuhinju sa blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonicu i loggiu s pogledom na more. U sklopu apartman....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 185.000 €, 46,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, na mirnoj lokaciji udaljenoj 2200 metara od mora, nalazi se apartman površine 46.90 m2 na drugom katu novije stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe i kupaonice. Natkrivena terasa ima otvoren pogled na prirodu. Apartman....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 258.000 €, 64,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

SAMO U NAŠOJ PONUDI! Nekretnine otok Krk, uvala Soline - prodaje se apartman na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu, površine 64,27 m2. Smješten je na drugom katu više obiteljske kuće i obuhvaća ulazni hodnik, ostavu, kuhinju sa blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonicu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 58,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je namješteni apartman na mirnoj lokaciji u blizini mora i lijepih plaža. Apartman ukupne stambene površine 58 m2 smješten je u prizemlju apartmanske kuće i sastoji se od ulaznog prostora, ostave, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 58,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja apartmana u prizemlju stambene zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica. Zgrada je izgrađena 2017. godine. Apartman ukupne površine 58m2, sastoji se od ulaznog prostora, 2 spavaće sobe, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka s izlazom na lođu i okućnicom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com