• GoHome Professional
apartmani dobrinj do 3600 eura/m2 novogradnja - GoHome
  • apartmani dobrinj do 3600 eura/m2 novogradnja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj do 3600 eura/m2 novogradnja

  • Za upit "apartmani dobrinj do 3600 eura/m2 novogradnja" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 3.510 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 3400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 350000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaju se apartmani u novogradnji u uvali Soline na otoku Krku. Apartmani se nalaze u stambenoj zgradi s ukupno devet apartmana, po tri na svakom ulazu. Ugrađene su kvalitetne keramičke pločice i sanitarije, PVC stolarija i inverter-klima uređaja za grijanje i hlađenje. Apartman....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 80,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser immobilien posreduje u prodaji apartmana u novogradnji na predivnoj lokaciji u mjestu Čižići, otok Krk. Zgrade u novogradnji imaju dva kata, a smještene su na prekrasnoj lokaciji okruženoj zelenilom, na samo 250 m od mora. Apartmani se sastoje od dvije spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 79,01 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar Nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan od 79 m², smješten u novogradnji u mjestu Čižići na otoku Krku. Ova nekretnina nudi udoban i funkcionalan životni prostor na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji žele biti blizu mora, a daleko od gradske vreve. Stan uključuje:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj do 3600 eura/m2 novogradnja'
235.000 €
235.000 €
235.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 73,84 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar Nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan od 74 m², smješten u novogradnji u mjestu Čižići na otoku Krku. Ova nekretnina nudi udoban i funkcionalan životni prostor na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji žele biti blizu mora, a daleko od gradske vreve. Stan uključuje:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.crozilla.com

ČIŽIĆI, u ponudu smo dobili novogradnju s ukupno 9 stanova. Smještena je na dobroj i mirnoj lokaciji, udaljena 600 metara od mora. Stanovi su koncipirani kao 3S+DB i 2S+DB, dok stanovima u prizemlju pripada dio okućnice upisana u vlasnički list. Zgrada je gotova, svi stanovi su uređeni....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, uvala Soline - na prodaju je apartman odličnog rasporeda na prvom katu novogradnje koja se sastoji od tri zgrade u nizu sa ukupno devet stambenih jedinica. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 71 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Dobrinj prodaja apartmana od 71 m2 sa okućnicom. Kvalitetna novogradnja katnosti prizemlje i dva kata. Apartman se nalazi u prizemlju objekta sa ukupno šest stambenih jedinica. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice, i dvije natkrivene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja na otoku Krku, blizina uvale Soline Na prodaju je moderan apartman u novogradnji smještenoj na mirnoj lokaciji, svega 2 km od uvale Soline. Zgrada ima ukupno 6 apartmana, a nalazi se u okruženju predivne prirode i zelenila, idealno za one koji traže mir i privatnost. Karakteristike....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 80,84 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar Nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan od 80 m², smješten u novogradnji u mjestu Čižići na otoku Krku. Ova nekretnina nudi udoban i funkcionalan životni prostor na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji žele biti blizu mora, a daleko od gradske vreve. Stan uključuje:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se apartmani u novogradnji na mirnoj lokaciji s pogledom na prirodu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Udaljenost do mora i centra je 2.300 m. Apartmani se nalaze u stambenoj zgradi koja se proteže na tri etaže, prizemlje i dva kata, s ukupno šest stambenih jedinica. Projekt....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je apartman na prvom katu novogradnje ukupne stambene površine 71 m2 raspoređenih na dvije spavaće sobe, kupaonicu, kuhinju s blagovaonom i dnevni boravak te dvije natkrivene terase. Pripada mu jedno parkirno mjesto na zajedničkom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju apartman - Otok Krk ,Soline Oaza mira i zelenila/ Novogradnja/ Bazen / Odlična prilika ! Prodaje se prostrani apartman 2s+db (71 m2) na prvom katu novije zgrade s ukupno 6 apartmana smještene u mirnom dijelu Solina(otok Krk), samo 5 minuta vožnje od Čižića. Površina : 71....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Dobrinj, okolica, prodaja apartmana od 71 m2 na prvom katu. Kvalitetna novogradnja katnosti prizemlje i dva kata. Apartman se nalazi u objektu sa ukupno šest stambenih jedinica. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i dvije natkrivene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je apartman na drugom katu novogradnje ukupne stambene površine 71 m2 raspoređenih na dvije spavaće sobe, kupaonu, kuhinju s blagovaonom i dnevni boravak te dvije natkrivene terase. Pripada mu jedno parkirno mjesto na zajedničkom dvorištu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, prodaje se moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada nudi zajednički bazen, idealan za opuštanje tijekom toplih ljetnih dana. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju dvoetažni apartman 130 m² (novogradnja) sa privatnim bazenom i garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici okruženoj novogradnjama. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Šilo, u ponudi je apartman na katu nove više obiteljske kuće s ukupno tri stambene jedinice. Apartman površine 65 m2 sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravaka s izlazom na balkon s kojega se pruža lijep pogled na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 420.000 €, 140,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju dvoetažni apartman 140 m² (novogradnja) sa dvorištem i privatnom garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 67,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 64,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Šilo, novogradnja, moderan apartman na prvom katu u sklopu moderne stambene zgrade. Ova iznimna nekretnina se prodaje po sistemu "ključ u ruke". Apartman se prostire na 64 m2 stambene površine te uključuje ulazni hodnik, kupaonicu, dvije prostrane spavaće sobe, kuhinju, blagovaonicu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,90 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Apartman s pogledom na more - novogradnja, otok Krk, uvala Soline! Na odličnoj lokaciji cca 350 metara od mora prodaje se stan na prvom katu novogradnje. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaone i natkrivene terase s pogledom na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, uvala Soline - na prodaju je apartman odličnog rasporeda na prvom katu novogradnje koja se sastoji od tri zgrade u nizu sa ukupno devet stambenih jedinica. Apartman ima stambenu površinu od 66 m2 i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj apartman od 66 m² u Čižićima smješten je u kvalitetnoj novogradnji s ukupno devet stambenih jedinica, na prvom katu zgrade katnosti prizemlje + dva kata. Apartman nudi udoban i funkcionalan raspored, a sastoji se od: Dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, Tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ČIŽIĆI, u ponudu smo dobili novogradnju s ukupno 9 stanova. Smještena je na dobroj i mirnoj lokaciji, udaljena 600 metara od mora. Svi stanovi su koncipirani kao 3S+DB, dok stanovima u prizemlju pripada dio okućnice upisana u vlasnički list. Zgrada je gotova, svi stanovi su uređeni....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao divno mjesto za život ili odmor. S površinom od 66 m2 i funkcionalnim rasporedom prostorija, pruža udoban i prostran dom. Blizina mora, udaljenost od 450 metara, čini ovu nekretninu posebno atraktivnom, omogućavajući lagan....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, uvala Soline - na prodaju je apartman na prvom katu novogradnje koja se sastoji od ukupno šest stambenih jedinica. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 70 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je Stan-apartman u novogradnji Dobrinj-Čižići. Apartmani se sadrže od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, natkrivene terase, natkrivenog ulaza i stubišta, te pripadajućeg parkinga. Punionice el. vozila također dostupne. Mirna lokacija,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Šilo - na prodaju je apartman odličnog rasporeda na drugom katu novogradnje na odličnoj lokaciji samo 450 m do lijepih plaža i centra sa svim potrebnim sadržajima. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 75.69 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 298.000 €, 78,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se apartman u Klimnu, mirnom ali vrlo lijepom mjestu na istočnoj obali otoka Krka, poznatom po čistom moru i ljekovitom blatu u uvali Soline. Ova vrhunska novogradnja smještena je na fantastičnoj lokaciji, udaljena samo 140 metara laganog hoda do mora i prekrasnih plaža. Idealno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 65,16 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji, 600 m od mora, nalazi se apartman na prvom katu novogradnje. Površine 65,16 m2, obuhvaća ulazni prostor, dvije spavaće sobe, kupaonicu te otvoreni dnevni prostor s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na natkrivenu terasu s pogledom na more. U gradnji su korišteni....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 69,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na prvom katu u novogradnji, koji se sastoji od posebnog dijela: kuhinje i dnevnog boravka, dvije sobe, kupaonice, u ukupnoj površini 60m2, sporednog dijela, natkrivene terase u površini 9,46m2, stanu pripada parkirno mjesto oznake PM2 u površini 13m2. Ovaj stan se nalazi uz....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 63,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je apartman ukupne stambene površine 63 m2 smješten na 1. katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na veliku natkrivenu terasu sa pogledom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 63,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Lijepi stan u vrlo kvalitetnoj novogradnji oznake:E-2 stan,,2" - na prvom katu, koji se sastoji od posebnog dijela: kuhinje i dnevnog boravka, dvije sobe, kupaonice, u ukupnoj površini od 49,80 m², sporednog dijela: natkrivene terase u površini od 12,78 m2, stanu pripada parkirno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 72,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Šilo - na prodaju je apartman odličnog rasporeda u prizemlju novogradnje na odličnoj lokaciji samo 450 m do lijepih plaža i centra sa svim potrebnim sadržajima. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 72,70 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!