• GoHome Professional
apartmani dobrinj do 3600 eura/m2 do 80 m2 bazen - GoHome
  • apartmani dobrinj do 3600 eura/m2 do 80 m2 bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj do 3600 eura/m2 do 80 m2 bazen

  • Za upit "apartmani dobrinj do 3600 eura/m2 do 80 m2 bazen" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.615 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 360000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 72,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Šilo - na prodaju je apartman odličnog rasporeda u prizemlju novogradnje na odličnoj lokaciji samo 450 m do lijepih plaža i centra sa svim potrebnim sadržajima. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 72,70 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 270.000 € na 277.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 277.000 €, 72,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 270.000 €
25.04.2026 - 277.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 72 m2 smješten na prvom katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa zajedničkim bazenom. Pripada mu jedno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 76,99 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prilika za investiciju! Prodaje se predivan apartman u fazi izgradnje, sa vlastitim bazenom površine 18m2 m i okućnicom površine 110m2, na mirnoj lokaciji, samo 140m od mora. Zaista jedinstvena lokacija sa modernom arhitekturom interijera koji nudi optimalan boravak na mirnoj lokaciji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj do 3600 eura/m2 do 80 m2 bazen'
225.000 €
230.000 €
235.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 72,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 72 m2 smješten na 2. katu nove apartmanske zgrade s pogledom na more. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa zajedničkim bazenom.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, prodaje se moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada nudi zajednički bazen, idealan za opuštanje tijekom toplih ljetnih dana. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo, u ponudi je apartman na katu nove više obiteljske kuće s ukupno tri stambene jedinice. Apartman površine 65 m2 sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravaka s izlazom na balkon s kojega se pruža lijep pogled na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 240.000 €, 63,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2024.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzni apartman sa zajedničkim bazenom na otoku Krku, u mjesto Šilo. Apartman je dio luksuznog kompleksa od 3 zgrade. U svakoj zgradi se nalaze 3 apartmana. Apartman se nalazi na prvom katu zgrade s ukupno 2 kata, površina apartmana je 63,5 m2. Dvosobni apartman s izlazom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr