• GoHome Professional
apartmani dobrinj do 300000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome
  • apartmani dobrinj do 300000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj do 300000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "apartmani dobrinj do 300000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 4.180 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Šilo - prodaja, apartman s okućnicom i vlastitim bazenom! Moderno namješten apartman površine cca 51 m², a sastoji se od hodnika, ostave, kupaonice, spavaće sobe te kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na terasu i okućnicu površine 81 m² na kojoj se nalazi grijani bazen....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 270.000 €, 66,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi naše agencije na super atraktivnom sjevernojadranskom području Otok Krk se prodaje apartman u novogradnji koji pruža savršen ugođaj provođenja godišnjih i vikend odmora. Predmetna nekretnina je lijepo uklopljena u lijepo planirani prostor simpatičnog mediteranskog naselja....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 246.000 €, 60,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

KRK, KLIMNO - Apartman 2S+DB, 60m2 U predivnom mjestu uvale Klimno prodaje se apartman 2S+DB, površine 60m2. Stan se sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonskim stolom, 2 spavaće sobe te kupaonice. Stan se nalazi na 1. katu zgrade koja je izgrađena 2012. god. te mu pripadaju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj do 300000 eura zadnjih 14 dana'
218.000 €
249.000 €
225.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 55,00 m2 cca 5360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Uvala Soline, otok Krk, prodaje se apartman površine 55 m2, na izvrsnoj lokaciji samo 50 m od plaže. Apartman se nalazi na drugom katu stambene zgrade i sastoji se ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaonice, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 104,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samoj staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku, u prekrasnoj potpuno renoviranoj staroj kući, prodaje se stan u prizemlju od 104 m², a moguće je kupiti i cijeli objekt. Kuća je renovirana iz temelja (nova fasada, novi krov, nova međukatna konstrukcija i sve instalacije). Etažiranje....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 67,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan apartman u prizemlju novogradnje smještene na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u mjestu Šilo na otoku Krku, u blizini mora i uređenih plaža. Apartman ima funkcionalan raspored i ukupnu stambenu površinu od 67 m². Sastoji se od prostranog open-space dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u prvom redu gradnje, s otvorenim pogledom na more. Apartman površine 66 m² nalazi se na drugom katu uredne stambene zgrade iz 2008. godine, s ukupno šest stambenih jedinica,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK ? KLIMNO, trosoban apartman 60 m2 s pogledom na more, 300 m od plaže Na prodaju je predivan, potpuno namješten apartman površine 60 m2 s otvorenim pogledom na more, smješten na mirnoj lokaciji u Klimnu na otoku Krku, svega 300 metara od plaže. Apartman se nalazi na prvom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 210.000 €, 44,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi nekretnina kod agencije Stan Grad Immobilien, na području otok Krk se nalazi vrlo atraktivan apartman savršen za turistički boravak i odmor na Jadranu. Ovaj apartman je smješten na odličnoj i rijetko dostupnoj lokaciji u samoj blizini mora te na pješačkoj udaljenosti od središta....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more