• GoHome Professional
apartmani dobrinj do 290000 eura opremljen barem 7 - GoHome
  • apartmani dobrinj do 290000 eura opremljen barem 7 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj do 290000 eura opremljen barem 70 m2 pogled na more Najnovije

  • Za upit "apartmani dobrinj do 290000 eura opremljen barem 70 m2 pogled na more najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Moderan apartman s pogledom na more ? samo drugi red od mora! Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora, u mirnom okruženju, smjestio se ovaj atraktivan apartman na drugom katu stambenog objekta s ukupno šest stambenih jedinica. Ukupne površine 71 m², apartman nudi savršen....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U novoizgrađenoj zgradi u mirnom dijelu Čižića na otoku Krku, nalazi se ovaj funkcionalan dvosobni apartman na prvom katu, savršen za opušteno stanovanje ili turistički odmor. Svaka stambena jedinica u objektu ima vlastiti ulaz, što osigurava veću privatnost i osjećaj neovisnosti.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 74,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Apartman na prvom katu kuće A predstavlja savršenu priliku za one koji traže moderan dom na izvanrednoj lokaciji, smješten samo 350 metara od mora, s vlastitim ulazom i očaravajućim pogledom na more. Ulaskom u apartman dočekuje vas natkriveno ulazno stubište, elegantno uređeno keramičkim....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja! Moderan apartman na drugom katu s pogledom na more - Uvala Soline! Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te open space dijela sa kuhinjom, blagovaonicom te dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na veliku natkrivenu terasu od cca 10 m². Opremljen je klimom,....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 289.000 € na 249.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.11.2024 - 289.000 €
06.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao odlična prilika za udoban i moderan život ili investiciju. S površinom od 71 m² i dvije spavaće sobe, nudi dovoljno prostora za udoban život ili odmor. Nalazi se u mirnom mjestu Čižići, samo 450 metara udaljenosti od mora.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 260.000 €, 68,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Samo u našoj agenciji - u mirnom dijelu Čižića, na drugom katu uredne i kvalitetno održavane zgrade izgrađene 2020. godine, smješten je dvosobni apartman ukupne površine 68 m². Zgrada broji svega šest stambenih jedinica, što osigurava privatnost i ugodno okruženje za boravak. Apartman....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u prvom redu gradnje, s otvorenim pogledom na more. Apartman površine 66 m² nalazi se na drugom katu uredne stambene zgrade iz 2008. godine, s ukupno šest stambenih jedinica,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj do 290000 eura opremljen barem 70 m2 pogled na more (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan