• GoHome Professional
apartmani dobrinj do 280000 eura opremljen pala ci - GoHome
  • apartmani dobrinj do 280000 eura opremljen pala ci - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj do 280000 eura opremljen pala cijena pogled na more što veće

  • Za upit "apartmani dobrinj do 280000 eura opremljen pala cijena pogled na more što veće" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 4.006 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.10.2025 - 275.000 €
01.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, otok Krk, dvosoban stan sa pogledom na 50m do mora. U Solinama na otoku Krku, na samo nekoliko koraka od mora i plaže, smjestio se ovaj predivan apartman koji spaja udobnost, funkcionalnost i pogled koji ostavlja bez daha. Nalazi se na drugom katu stambene zgrade i pruža....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 289.000 € na 249.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.11.2024 - 289.000 €
06.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao odlična prilika za udoban i moderan život ili investiciju. S površinom od 71 m² i dvije spavaće sobe, nudi dovoljno prostora za udoban život ili odmor. Nalazi se u mirnom mjestu Čižići, samo 450 metara udaljenosti od mora.....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.10.2025 - 275.000 €
08.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Soline! Odlična lokacija, prvi red do mora! Dvosobni apartman površine 59 m2 nalazi se na drugom katu stambene zgrade u Solinama. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, ostave i kupaonice. Iz dnevnog boravka se izlazi na komfornu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj do 280000 eura opremljen pala cijena pogled na more što veće'
245.000 €
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mjestu Soline na otoku Krku, na atraktivnoj lokaciji svega nekoliko koraka od mora, prodaje se šarmantan apartman koji kombinira moderan komfor, praktičnost i prekrasan pogled na more. Smješten je na drugom katu uredno održavane stambene zgrade te predstavlja idealan izbor za osobni....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja u uvali Soline blizu mora! Prodaje se moderni apartman u prizemlju s vrtom, smješten na mirnoj lokaciji u uvali Soline, samo 200 metara od mora. Apartman je površine 54 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, prostrane kupaonice te open-space kuhinje, blagovaonice i dnevnog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,