• GoHome Professional
apartmani dobrinj barem 80 m2 do 240000 eura - GoHome
  • apartmani dobrinj barem 80 m2 do 240000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj barem 80 m2 do 240000 eura

  • Za upit "apartmani dobrinj barem 80 m2 do 240000 eura" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 2.896 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 250.000 € na 239.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 75,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 250.000 €
23.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Šilo, otok Krk apartman blizu mora s pogledom na more U Šilu se prodaje komforan apartman u visokom prizemlju stambene zgrade, smješten na vrlo traženoj lokaciji u blizini mora i centra mjesta. Stambena površina iznosi 75 m², a raspored uključuje ulazni hodnik, kupaonicu, dvije spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 213.000 € na 220.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 72,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 213.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

Lijep prostran apartman sa dvije spavaće sobe u mirnom mjestašcu između Solina i Klimna na otoku Krku. Smješten na vrlo mirnoj lokaciji udaljenoj od izvora buke i glavne ceste ,svega 250 m od mora cca.Sastoji se od hodnika,kupaonice i posebno WC-a ,dvije spavaće sobe kuhinje sa blagavaonicom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk - Čižići Posreduemo u prodaji apartmana na mirnoj lokaciji u prizemlju zgrade sa 4 stana. Apartman ima poseban ulaz, dva parkirna mjesta na okućnici. Ostatak od okućnice (ukupno 135 m2) je travnjak i dvije smokve. Mogućnost izgradnje bazena. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaone....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj barem 80 m2 do 240000 eura'
215.000 €
215.000 €
215.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 240.000 €, 77,66 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prilika za investiciju! Prodaje se predivan apartman u fazi izgradnje, sa natkrivenom terasom 12,44m2, na mirnoj lokaciji, samo 140m od mora. Zaista jedinstvena lokacija sa modernom arhitekturom interijera koji nudi optimalan boravak na mirnoj lokaciji sa 1 vlastitim parkirnim mjestom.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 239.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 75,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 255.000 €
16.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo ? prodaje se dvosoban apartman na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od mora. Apartman ukupne površine 75.32 m² je smješten u visokom prizemlju novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, apartman na 1. katu stambenog objekta, s ukupno šest stambenih jedinica, građen 2010. godine. Apartman površine 73 m2, sastoji se od ulaznog prostora, 2 spavaće sobe, kupaone, wc-a, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom te ostave. Iz dnevnog boravka se izlazi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je odličan apartman površine 73 m2 smješten na 1. katu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, 2 spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu. Apartman je u cijelosti opremljen, klimatiziran....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 255.000 € na 245.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 255.000 €
13.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, prodaja, namješteni apartman s pogledom na more, smješten u visokom prizemlju stambene zgrade iz 2010. godine. Apartman ima funkcionalan i ugodan raspored te se sastoji od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 209.000 €, 73,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVO U PONUDI, SAMO U DOGMI! -Apartman se nalazi u stambenom objektu sa 6 stanova/apartmana izgrađenom 2009. godine u naselju Klimno. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi i drugi kat a ovaj apartman smješten je na prvom katu novije zgrade. -Apartman se sastoji od ulaznog prostora....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 255.000 €
16.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je komforni apartman smješten u visokom prizemlju više obiteljske zgrade na odličnoj lokaciji svega 200 m od mora i u blizini centra sa svim sadržajima. Obuhvaća stambenu površinu od 75 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 78,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići Stan na 2 katu, 50 m od mora.. Stan ima 78 m2, kompletno namjesten.. sa lijepim pogledom na uvalu Soline..blizina svih sadržaja.. Dboravak+ kuhinja Spavaća soba, Dvije manje sobe Soba u mansardi Balkon zatvoren u pvc stolariju Wc, parking ID KOD AGENCIJE: 4628-7219 AS....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 89,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je atraktivan apartman na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora. Nalazi se na prvom katu i visokom potkrovlju vrlo kvalitetne stambene zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica . Apartman je obuhvatio površinu od ukupno 89 m2. Sastoji se....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, okolica Dobrinja, dvojna kuća sa dva apartmana i djelomičnim pogledom na more. Kuća se sastoji od apartmana u prizemlju sa dvije spavaće sobe, kuhinju sa blagovaonom, dnevnog boravka, kupaonice te terase 7 m2. U visokom potkrovlju se nalazi manji apartman veličine 33 m2,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Dvojna kuća s dva apartmana u blizini mjesta Soline, otok Krk Na atraktivnoj lokaciji u blizini mjesta Soline na otoku Krku, prodajemo dvojnu kuću s dva odvojena apartmana, smještenu na parceli površine 234 m2. Kuća se proteže na dvije etaže: Prizemlje: apartman s dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaj se dvojna kuća s dva apartmana na otoku Krku, na mirnoj lokaciji, okruženom zelenilo. U prizemlju se nalazi apartman s dvije spavaće sobe, kupaonicom, hodnikom, open space prostorom kuhinje i dnevog boravka, te velike natkrivene terase i spremišta. Vanjskim stepeništem spojeno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 255.000 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Samo u našoj ponudi! Šilo, prodaja apartmana na prvom katu stambenog objekta s ukupno tri stambene jedinice, na parceli od 809 m2. Apartman ima neto površinu 114 m² (stambena površina apartmana 98 m² + 15 m² natkrivene terase + 16 m² nenatkrivene terase) te funkcionalan raspored koji....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 259.000 €, 77,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Apartman i studio Apartman s pogledom na more ? Idealna Investicija Na drugom katu modernog objekta, smještenog u mirnom i uređenom okruženju, nalazi se ovaj šarmantni apartman i studio apartman ukupne površine 77 m². Oba prostora su osmišljena tako da nude maksimalnu udobnost i privatnost,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 259.500 €, 170,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk - Polje - prodaje se dvojna kamena kuća djelomice obnovljena, a sastoji se od konobe u suterernu te dvije etaže, svaka po dvije prostorije. U dvorištu se nalazi samostojeći objekat od 40 m koji je uređen kao apartman. Mirna lokacija idealna za odmor, okruženo zelenilom. Više....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Stan-apartman se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,natkrivene teras,vrta-okućnice površine 59m2,te pripadajućeg parkinga. Mirna lokacija.Udaljenost od mora-plaže cca 300 metara. Kupac oslobođen plaćanja poreza na promet .

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr