• GoHome Professional
apartmani dobrinj barem 80 m2 bazen najnovije što - GoHome
  • apartmani dobrinj barem 80 m2 bazen najnovije što - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj barem 80 m2 bazen najnovije što jeftinije

  • Za upit "apartmani dobrinj barem 80 m2 bazen najnovije što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 76,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prilika za investiciju! Prodaje se predivan apartman u fazi izgradnje, sa vlastitim bazenom površine 18m2 m i okućnicom površine 110m2, na mirnoj lokaciji, samo 140m od mora. Zaista jedinstvena lokacija sa modernom arhitekturom interijera koji nudi optimalan boravak na mirnoj lokaciji....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 270.000 € na 277.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 277.000 €, 72,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 270.000 €
25.04.2026 - 277.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 72 m2 smješten na prvom katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa zajedničkim bazenom. Pripada mu jedno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 280.000 €, 180,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo kuću s tri apartmana i građevinsku parcelu. Kuća ima površinu od 180 m2 i smjestila se na parceli od 404 m2,uz kuću je druga parcela koja je građevinska i ima površinu od 418 m2 i može se izgraditi još jedna kuća. Kuća se sastoji od tri etaže i na svakoj je zasebni apartman.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 72,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Šilo - na prodaju je apartman odličnog rasporeda u prizemlju novogradnje na odličnoj lokaciji samo 450 m do lijepih plaža i centra sa svim potrebnim sadržajima. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 72,70 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 72,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 72 m2 smješten na 2. katu nove apartmanske zgrade s pogledom na more. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa zajedničkim bazenom.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 395.000 €, 85,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

U sklopu modernog projekta novogradnje u mjestu Šilo na otoku Krku prodaje se prostran apartman u zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Projekt se gradi prema suvremenim standardima gradnje s naglaskom na kvalitetu materijala, funkcionalnost prostora i ugodan način stanovanja.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 424.900 € na 399.900 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 399.900 €, 90,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 424.900 €
28.02.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je samostojeća kuća na rubu zelene ukupne stambene površine od 110 m2. Prizemlje obuhvaća ulazni hodnik, kupaonu, tri spavaće sobe, prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonu i dnevni boravak sa izlazom na terasu. Potkrovlje je uređeno kao....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 399.900 €, 110,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je šarmantna kuća smještena u predivnom Dobrinju na otoku Krku, mirnom i autentičnom mjestu koje sve više privlači ljubitelje prirode i opuštenog načina života, dok su i dalje na samo nekoliko minuta vožnje od mora i plaža. Kuća ukupne površine od 110 m² sastoji se od prizemlja....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 467.000 € na 399.900 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 399.900 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 467.000 €
09.03.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća šarmantna kuća s grijanim bazenom, studio apartmanom i aktivnim turističkim najmom u mirnom dijelu otoka! U središtu otoka, u malom mjestu u općini Dobrinj, prodaje se samostojeća kuća s prekrasno uređenim vrtom i grijanim bazenom. Kuća se nalazi na....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj barem 80 m2 bazen što jeftinije (55)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr