• GoHome Professional
apartmani dobrinj barem 80 m2 balkon što jeftinije - GoHome
  • apartmani dobrinj barem 80 m2 balkon što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj barem 80 m2 balkon što jeftinije

  • Za upit "apartmani dobrinj barem 80 m2 balkon što jeftinije" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.479 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • novogradnja
    • komforan
    • 1.kat
    • adaptiran
    • parking
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk - Čižići Posreduemo u prodaji apartmana na mirnoj lokaciji u prizemlju zgrade sa 4 stana. Apartman ima poseban ulaz, dva parkirna mjesta na okućnici. Ostatak od okućnice (ukupno 135 m2) je travnjak i dvije smokve. Mogućnost izgradnje bazena. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaone....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 73,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na drugom katu više obiteljske kuće s lijepim pogledom na more. Ukupna stambena površina apartmana je 73 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, toalet, dvije spavaće sobe, kupaonu, dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 78,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići Stan na 2 katu, 50 m od mora.. Stan ima 78 m2, kompletno namjesten.. sa lijepim pogledom na uvalu Soline..blizina svih sadržaja.. Dboravak+ kuhinja Spavaća soba, Dvije manje sobe Soba u mansardi Balkon zatvoren u pvc stolariju Wc, parking ID KOD AGENCIJE: 4628-7219 AS....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj barem 80 m2 balkon što jeftinije'
349.000 €
300.000 €
390.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 74,93 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poštovani klijenti, predstavljamo vam jednu od ljepših obiteljskih nekretnina na području Krka! Diskretno smješten u zelenilu, ovaj luksuzno koncipiran resort u izgradnji, nudi 13 urbanih Villa sa sveukupno 39 apartmana. Svaka od urbanih Villa sastoji se od 3 apartmana koji nude panoramski....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.500 €, 74,93 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.800 €, 74,93 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.000 €, 74,93 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.500 €, 74,93 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.800 €, 74,93 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.900 €, 74,93 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 298.000 €, 78,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se apartman u Klimnu, mirnom ali vrlo lijepom mjestu na istočnoj obali otoka Krka, poznatom po čistom moru i ljekovitom blatu u uvali Soline. Ova vrhunska novogradnja smještena je na fantastičnoj lokaciji, udaljena samo 140 metara laganog hoda do mora i prekrasnih plaža. Idealno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U krasnom krčkom selu Polje prodajemo dvojnu kuću sa 4 apartmana u mirnom obiteljskom okruženju. U prizemlju imamo dva apartmana: apartman "1" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica, 2 spavaće sobe, terasa), apartman "2" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se samostojeća kuća površine 280 m2 sa dvije odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, od kojih dvije imaju izlaz na zajedničku natkrivenu terasu i okućnicu, dok preostale....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom okruženju u okolici Dobrinja na udaljenosti od 3 km od mora, smještena je prostrana kuća idealna za veću obitelj ili kao investicija za turistički najam. Nekretnina se prostire na 280 m² stambene površine i sastoji se od dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća s tri apartmana i bazenom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu na otoku Krku u Šilu. Ova kuća se nalazi na parceli površine 706 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ - Prlijepa kuća s bazenom i pogledom na more Na prodaju je luksuzno opremljena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji Dobrinjštine, udaljena svega 10 minuta hoda od prekrasne plaže i mora. Ova moderna i elegantna nekretnina nudi savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

**Obiteljska kuća s panoramskim pogledom na more - Klimno, otok Krk** Na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, samo 200 metara od mora i najbliže plaže, smještena je ova prekrasna obiteljska kuća koja se prostire na 266 m² neto površine. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža spektakularan....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je nova mediteranska samostojeća kuća sa tri odvojena apartmana i otvorenim pogledom na more, smještena na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini lijepih plaža. Ukupna stambena površina od 266 m2 raspoređena je na suteren, prizemlje i....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Klimno, prodaja, samostojeća kuća, sa 3 stambene jedinice, 200 metara od mora i plaže. Ova moderna i kvalitetno građena obiteljska kuća s ukupno tri stambene jedinice, ima ukupnu neto površinu od 266m2 i panoramski pogled na more, sagrađena je na zemljištu površine 676 m² na mirnoj....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na otoku Krku, u mjestu Klimno, smještena je obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, svega nekoliko minuta hoda (200 m) od mora i plaže. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža panoramski pogled na uvalu Soline, Crikvenicu i Rijeku. Ukupna neto površina kuće iznosi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 1.000.000 €, 177,00 m2 cca 5650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Asfaltiran prilaz, Bazen, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Namješteno, Novouređeno, Parkirno mjesto, Pogled na more, Roštilj na okućnici, Sagrađeno prije 1968, Samostojeći objekt, Septička jama, Uporabna dozvola, Uređena okućnica, Velika terasa, Vlasnički....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com