• GoHome Professional
apartmani dobrinj barem 70 m2 najnovije do 3700 eu - GoHome
  • apartmani dobrinj barem 70 m2 najnovije do 3700 eu - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj barem 70 m2 najnovije do 3700 eura/m2

  • Za upit "apartmani dobrinj barem 70 m2 najnovije do 3700 eura/m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je nova mediteranska samostojeća kuća sa tri odvojena apartmana i otvorenim pogledom na more, smještena na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini lijepih plaža. Ukupna stambena površina od 266 m2 raspoređena je na suteren, prizemlje i....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

**Obiteljska kuća s panoramskim pogledom na more - Klimno, otok Krk** Na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, samo 200 metara od mora i najbliže plaže, smještena je ova prekrasna obiteljska kuća koja se prostire na 266 m² neto površine. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža spektakularan....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na otoku Krku, u mjestu Klimno, smještena je obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, svega nekoliko minuta hoda (200 m) od mora i plaže. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža panoramski pogled na uvalu Soline, Crikvenicu i Rijeku. Ukupna neto površina kuće iznosi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

U mirnom dijelu Čižića nalazi se apartman na prvom katu moderno izgrađenog objekta, s ukupnom bruto površinom od 63 m². Dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom povezan je s natkrivenom terasom, što stvara otvoreni i prostrani prostor za opuštanje i druženje. Apartman ima i dvije....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 289.000 € na 249.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.11.2024 - 289.000 €
06.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao odlična prilika za udoban i moderan život ili investiciju. S površinom od 71 m² i dvije spavaće sobe, nudi dovoljno prostora za udoban život ili odmor. Nalazi se u mirnom mjestu Čižići, samo 450 metara udaljenosti od mora.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Na prodaju je apartman u prizemlju stambene zgrade u Čižićima, ukupne bruto površine 63 m², s pripadajućom okućnicom veličine 35 m². Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe te dnevnog prostora s kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom konceptu, s izlazom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo, u ponudi je apartman na katu nove više obiteljske kuće s ukupno tri stambene jedinice. Apartman površine 65 m2 sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravaka s izlazom na balkon s kojega se pruža lijep pogled na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Klimno, prodaja, samostojeća kuća, sa 3 stambene jedinice, 200 metara od mora i plaže. Ova moderna i kvalitetno građena obiteljska kuća s ukupno tri stambene jedinice, ima ukupnu neto površinu od 266m2 i panoramski pogled na more, sagrađena je na zemljištu površine 676 m² na mirnoj....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 65,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je stan ? apartman smješten u Klinu na otoku Krku, svega 200 m od mora i centra mjesta. Stan je 2S+DB, potpuno namješten i spreman za useljenje ili turistički najam. Posebnu vrijednost daju visoki plafoni te nadsvođeni stropovi u dnevnom boravku i sobama, koji prostoru....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 64,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman na prvom katu s bazenom na otoku Krku, Šilo. Apartman je dio luksuznog kompleksa od 3 zgrade, u svakoj zgradi se nalaze 3 stana. Apartman se nalazi na prvom katu zgrade s ukupno 2 kata, površina apartmana je 63,5m2. Dvosobni apartman sa izlazom na terasu sastoji....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj barem 70 m2 do 3700 eura/m2 (282)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!