• GoHome Professional
apartmani dobrinj barem 70 m2 do 360000 eura samos - GoHome
  • apartmani dobrinj barem 70 m2 do 360000 eura samos - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj barem 70 m2 do 360000 eura samostojeća

  • Za upit "apartmani dobrinj barem 70 m2 do 360000 eura samostojeća" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 340000 eura (malo jeftiniji)
    • 370000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 358.000 €, 85,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća na otoku Krku na mirnoj lokaciji! Nekretnina se nalazi u mjestu Kras te je izgrađena 1995. godine. Nalazi se na mirnoj lokaciji na kraju sela, okružena zelenilom. Kuća ima 85m2 stambenog prostora i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju su dnevni boravak....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 349.000 €, 84,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan dvoetažni apartman na prvom katu više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljen samo 120 m od mora, lijepih plaža i u blizini centra mjesta. Ukupna stambena površina od 84 m2 raspoređena je na prvi kat na kojem se nalazi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasan apartman na prodaju u Šilu ? idealno za odmor i uživanje, na par koraka od plaže !! Osnovne informacije: Na prodaju je prekrasan apartman smješten na prvom katu, u samom centru Šila, svega 60 metara od mora. Stan se prostire na 60 m² i sastoji se od dvije udobne spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 63,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići - prodaje se apartman na prvom katu novoizgrađenog stambenog objekta, bruto površine 63 m². Apartman obuhvaća ulazni prostor, kupaonicu, dvije spavaće sobe, te kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom u open space konceptu, s izlazom na natkrivenu terasu s koje se pruža pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 79,01 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar Nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan od 79 m², smješten u novogradnji u mjestu Čižići na otoku Krku. Ova nekretnina nudi udoban i funkcionalan životni prostor na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji žele biti blizu mora, a daleko od gradske vreve. Stan uključuje:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 255.000 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Samo u našoj ponudi! Šilo, prodaja apartmana na prvom katu stambenog objekta s ukupno tri stambene jedinice, na parceli od 809 m2. Apartman ima neto površinu 114 m² (stambena površina apartmana 98 m² + 15 m² natkrivene terase + 16 m² nenatkrivene terase) te funkcionalan raspored koji....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.premium-nekretnine.com

Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u prvom redu gradnje, s otvorenim pogledom na more. Apartman površine 66 m² nalazi se na drugom katu uredne stambene zgrade iz 2008. godine, s ukupno šest stambenih jedinica,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, KRAS DOBRINJ samostojeća kuća s lijepom okućnicom na mirnoj lokaciji. Prodajemo samostojeću kuću katnicu u malom i mirnom mjestu Kras na otoku Krku. Kuća je izgrađena 1995godine sveukupne površine od 408m2 koja se sastoji od prizemlja i kata, gdje u prizemlju imamo kuhinju....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj, Uvala Soline, dvojna kuća sa okućnicom na mirnoj lokaciji za adaptaciju izgrađena 1990.godine na parceli od 381m2. Dvojna kuća u uvalama Soline sa dva apartmana je katnosti, prizemlje i kat. U prizemlju dvojne kuće se nalazi apartman od 45 m2 koji se sastoji od hodnika, kupaone,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

SAMO KOD NAS!! Uvala Soline, komforan apartman na drugom katu prvi red do mora s otvorenim pogledom na more. Apartman je u zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Apartman zauzima površinu od 90 m2, sastoji se od ulaznog prostora, tri spavaće sobe, 2 kupaone, wc, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj barem 70 m2 do 360000 eura (263)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me