• GoHome Professional
apartmani dobrinj barem 70 m2 bazen najnovije - GoHome
  • apartmani dobrinj barem 70 m2 bazen najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj barem 70 m2 bazen najnovije

  • Za upit "apartmani dobrinj barem 70 m2 bazen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 270.000 € na 277.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 277.000 €, 72,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 270.000 €
25.04.2026 - 277.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 72 m2 smješten na prvom katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa zajedničkim bazenom. Pripada mu jedno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 72,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Šilo - na prodaju je apartman odličnog rasporeda u prizemlju novogradnje na odličnoj lokaciji samo 450 m do lijepih plaža i centra sa svim potrebnim sadržajima. Apartman obuhvaća stambenu površinu od 72,70 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju apartman - Otok Krk ,Soline Oaza mira i zelenila/ Novogradnja/ Bazen / Odlična prilika ! Prodaje se prostrani apartman 2s+db (71 m2) na prvom katu novije zgrade s ukupno 6 apartmana smještene u mirnom dijelu Solina(otok Krk), samo 5 minuta vožnje od Čižića. Površina : 71....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, prodaje se moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada nudi zajednički bazen, idealan za opuštanje tijekom toplih ljetnih dana. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 277.000 € na 295.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 73,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 277.000 €
02.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja - ŠILO - PRODAJA Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Šilu gradi se nova zgrada modernog projekta, a završetak gradnje predviđen je za ljeto 2027. godine. U ponudi je apartman na 1. katu ukupne površine 73 m², koji se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 76,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prilika za investiciju! Prodaje se predivan apartman u fazi izgradnje, sa vlastitim bazenom površine 18m2 m i okućnicom površine 110m2, na mirnoj lokaciji, samo 140m od mora. Zaista jedinstvena lokacija sa modernom arhitekturom interijera koji nudi optimalan boravak na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 420.000 €, 78,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se apartman u Klimnu, mirnom ali vrlo lijepom mjestu na istočnoj obali otoka Krka, poznatom po čistom moru i ljekovitom blatu u uvali Soline. Ova vrhunska novogradnja smještena je na fantastičnoj lokaciji, udaljena samo 140 metara laganog hoda do mora i prekrasnih plaža. Idealno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 395.000 €, 85,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

U sklopu modernog projekta novogradnje u mjestu Šilo na otoku Krku prodaje se prostran apartman u zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Projekt se gradi prema suvremenim standardima gradnje s naglaskom na kvalitetu materijala, funkcionalnost prostora i ugodan način stanovanja.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 67,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan apartman u prizemlju novogradnje smještene na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u mjestu Šilo na otoku Krku, u blizini mora i uređenih plaža. Apartman ima funkcionalan raspored i ukupnu stambenu površinu od 67 m². Sastoji se od prostranog open-space dnevnog boravka....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 424.900 € na 399.900 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 399.900 €, 90,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 424.900 €
28.02.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je samostojeća kuća na rubu zelene ukupne stambene površine od 110 m2. Prizemlje obuhvaća ulazni hodnik, kupaonu, tri spavaće sobe, prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonu i dnevni boravak sa izlazom na terasu. Potkrovlje je uređeno kao....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj barem 70 m2 bazen (70)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr