• GoHome Professional
apartmani dobrinj barem 70 m2 balkon do 450000 eur - GoHome
  • apartmani dobrinj barem 70 m2 balkon do 450000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj barem 70 m2 balkon do 450000 eura

  • Za upit "apartmani dobrinj barem 70 m2 balkon do 450000 eura" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.917 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 100,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj lokaciji u Šilu na otoku Krku, svega 80 m od mora i u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, nalazi se ovaj luksuzni apartman koji uspješno spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i visok nivo udobnosti. Smješten na prvoj etaži stambene zgrade, apartman zauzima 100....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 365.000 €, 64,00 m2 cca 5700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je moderan apartman smješten u novijoj više obiteljskoj zgradi ukupne stambene površine 64,59 m2. Nalazi se u visokom potkrovlju i sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, kupaonice, wc-a, ostave, kuhinje s blagovaonom i dnevnog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 349.000 €, 84,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan dvoetažni apartman na prvom katu više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljen samo 120 m od mora, lijepih plaža i u blizini centra mjesta. Ukupna stambena površina od 84 m2 raspoređena je na prvi kat na kojem se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj barem 70 m2 balkon do 450000 eura'
300.000 €
260.000 €
249.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 400.000 €, 65,00 m2 cca 6150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, ČIŽIĆI - trosoban apartman na 250 metara od mora Iz prodaje moramo izdvojiti elegantno uređeni apartman u mirnom ribarskom naselju Čižići na predivnom otoku Krku, koji je udaljen svega 250 metara od kristalno čistog mora. Nalazi se na drugom katu, pružajući gostima pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U krasnom krčkom selu Polje prodajemo dvojnu kuću sa 4 apartmana u mirnom obiteljskom okruženju. U prizemlju imamo dva apartmana: apartman "1" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica, 2 spavaće sobe, terasa), apartman "2" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 298.000 €, 78,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se apartman u Klimnu, mirnom ali vrlo lijepom mjestu na istočnoj obali otoka Krka, poznatom po čistom moru i ljekovitom blatu u uvali Soline. Ova vrhunska novogradnja smještena je na fantastičnoj lokaciji, udaljena samo 140 metara laganog hoda do mora i prekrasnih plaža. Idealno....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 290.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 66,79 m2 cca 4340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.08.2025 - 270.000 €
11.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Šilo, na prodaju je apartman u prizemlju sa velikom okućnicom. Nalazi se u mirnom dijelu mjesta, na samo 250 metara od mora i 500 metara od centra mjesta. Pripada mu jedno parkirno mjesto i izlaz na balkon, a sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, kupaone i dvije....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 290.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 63,38 m2 cca 4580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.10.2025 - 270.000 €
11.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Šilo, na prodaju je Penthouse sa panoramskim pogledom na more, koji oduzima dah. Nalazi se u mirnom dijelu mjesta, na samo 250 metara od mora i 500 metara od centra mjesta. Pripada mu jedno parkirno mjesto i izlaz na balkon, a sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.900 €, 74,93 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poštovani klijenti, predstavljamo vam jednu od ljepših obiteljskih nekretnina na području Krka! Diskretno smješten u zelenilu, ovaj luksuzno koncipiran resort u izgradnji, nudi 13 urbanih Villa sa sveukupno 39 apartmana. Svaka od urbanih Villa sastoji se od 3 apartmana koji nude panoramski....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.800 €, 74,93 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.500 €, 74,93 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.000 €, 74,93 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.900 €, 71,60 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.800 €, 74,93 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.500 €, 74,93 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 74,93 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 279.000 €, 71,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

APARTMAN U NOVOGRADNI - UVALA SOLINE NOVO U PONUDI! Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice te balkona. S balkona se pruža djelomični pogled na more. Apartmanu pripada jedno parkirno mjesto,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 78,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići Stan na 2 katu, 50 m od mora.. Stan ima 78 m2, kompletno namjesten.. sa lijepim pogledom na uvalu Soline..blizina svih sadržaja.. Dboravak+ kuhinja Spavaća soba, Dvije manje sobe Soba u mansardi Balkon zatvoren u pvc stolariju Wc, parking ID KOD AGENCIJE: 4628-7219 AS....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 70,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, novi, apartman na 1. katu s pogledom na more. Apartman stambene površine od cca. 70 m², a sastoji se od hodnika, kupaonice, spremišta, dvije spavaće sobe, dodatne kupaonice te velike kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom iz kojih se izlazi na balkon s....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo, u ponudi je apartman na katu nove više obiteljske kuće s ukupno tri stambene jedinice. Apartman površine 65 m2 sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravaka s izlazom na balkon s kojega se pruža lijep pogled na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk - Čižići Posreduemo u prodaji apartmana na mirnoj lokaciji u prizemlju zgrade sa 4 stana. Apartman ima poseban ulaz, dva parkirna mjesta na okućnici. Ostatak od okućnice (ukupno 135 m2) je travnjak i dvije smokve. Mogućnost izgradnje bazena. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaone....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, novi apartman u zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica na izuzetno mirnoj lokaciji s pogledom na zelenilo i prirodu. Apartman ukupne stambene površine 65 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, kupaonice i balkona na 2. katu. Također pripada....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 73,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na prvom katu više obiteljske kuće s lijepim pogledom na more. Ukupna stambena površina apartmana je 73 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, toalet, dvije spavaće sobe, kupaonu, dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com