• GoHome Professional
apartmani dobrinj barem 70 m2 atraktivno - GoHome
  • apartmani dobrinj barem 70 m2 atraktivno - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj barem 70 m2 atraktivno

  • Za upit "apartmani dobrinj barem 70 m2 atraktivno" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.662 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • ekskluzivan
    • terasa
    • 2.kat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 73,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, atraktivni sa impozantnim pogledom na more! Jednostavnosti moderne arhitekture ističe ovaj projekt sa ukupno 6 stambenih jedinica. Ukupna neto površina apartmana na prvom katu iznosi 73,84m2. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa velikim otvorima koji je objedinjen....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 259.000 €, 77,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Apartman i studio Apartman s pogledom na more ? Idealna Investicija Na drugom katu modernog objekta, smještenog u mirnom i uređenom okruženju, nalazi se ovaj šarmantni apartman i studio apartman ukupne površine 77 m². Oba prostora su osmišljena tako da nude maksimalnu udobnost i privatnost,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 72,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 72 m2 smješten na 2. katu nove apartmanske zgrade s pogledom na more. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa zajedničkim bazenom.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj barem 70 m2 atraktivno'
375.000 €
245.000 €
399.900 €
 
+3%

Promjena cijene sa 270.000 € na 277.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 277.000 €, 72,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 270.000 €
25.04.2026 - 277.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 72 m2 smješten na prvom katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa zajedničkim bazenom. Pripada mu jedno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 69,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u prodaji je apartman ukupne stambene površine 69 m2 smješten na 1. katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa otvorenim pogledom na more. Pripada....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 260.000 €, 68,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u prodaji je apartman ukupne stambene površine 68 m2 smješten na 1. katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa pogledom na more. Pripada mu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more