• GoHome Professional
apartmani dobrinj balkon terasa do 260000 eura 60 - GoHome
  • apartmani dobrinj balkon terasa do 260000 eura 60 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj balkon terasa do 260000 eura 60 m2

  • Za upit "apartmani dobrinj balkon terasa do 260000 eura 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U prekrasnoj Uvali Soline na otoku Krku prodaje se luksuzan apartman smješten na prvom katu moderne apartmanske zgrade u mjestu Čižići. Ovaj prostrani apartman nudi savršenu kombinaciju udobnosti i funkcionalnosti te predstavlja idealan dom za odmor ili dugoročno stanovanje. Apartman....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 225.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 59,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.07.2025 - 225.000 €
15.10.2025 - 215.000 €
16.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Stan-apartman se sastoji od hodnika,dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,izbe,terase i parking. Stan ima dobar raspored,kompletno je namješten,vrlo malo koršten i u odličnom je stanju. Mirna lokacija,a od mora-plaže je udaljen cca 500 metara .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 275.000 €
01.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Apartman na odličnoj lokaciji, prvi red do mora! Otok Krk U uvali Soline na otoku Krku, nekoliko koraka od plaže, nalazi se apartman na drugom katu stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom s ostavom, dvije spavaće sobe i kupaonice. Natkrivena....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 64,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se prostran i svijetao stan-apartman površine 64 m², smješten na drugom katu zgrade, udaljen svega deset minuta hoda od mora. Nalazi se na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Stan je uredan, redovito održavan i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.06.2023.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline prodaje se apartman u drugom katu kvalitetno izgrađene zgrade s pogledom na more. Apartman površine 60 m2 se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, ostave, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a i terase. Apartmanu pripada i jedno parkirno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 59,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Apartman na prodaju, prvi red do mora, smješten na 2. katu stambene zgrade u Solinama na otoku Krku, samo 50 m od plaže. Apartman se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, dvije spavaće sobe, kupaonice, ostave i natkrivene terase, ukupne stambene površine 59 m²,....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mjestu Soline na otoku Krku, na atraktivnoj lokaciji svega nekoliko koraka od mora, prodaje se šarmantan apartman koji kombinira moderan komfor, praktičnost i prekrasan pogled na more. Smješten je na drugom katu uredno održavane stambene zgrade te predstavlja idealan izbor za osobni....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 61,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Namješteni apartman s pogledom na more na prodaju! Na prodaju je apartman na otoku Krku, smješten na drugom katu apartmanske zgrade na mirnoj lokaciji. Ovaj apartman površine 61 m² sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice koji zajedno čine otvoren, svijetao prostor....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 219.000 €, 63,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina posreduje u prodaji apartmana u malom primorskom mjestu Klimno na otoku Krku. Apartman je smješten na mirnoj lokaciji,ima panoramski pogled na more,a od lijepih plaža udaljen je svega nekoliko minuta hoda. Nalazi se na prvom katu zgrade sa ukupno četiri apartmana.Sastoji....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 63,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Stan-apartman se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,natkrivene terase,vrta-okućnice površine 35m2,te pripadajućeg parkinga. Mirna lokacija,more na cca 300 metara. Kupac oslobođen plaćanja poreza na promet .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj terasa do 260000 eura 60 m2 (28)
  • apartmani dobrinj balkon do 260000 eura 60 m2 (17)
  • apartmani dobrinj balkon terasa do 260000 eura (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.