• GoHome Professional
apartmani dobrinj balkon do 450000 eura 60 m2 - GoHome
  • apartmani dobrinj balkon do 450000 eura 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj balkon do 450000 eura 60 m2

  • Za upit "apartmani dobrinj balkon do 450000 eura 60 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 4.392 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Čižići - Dvosobni apartman sa pogledom na more Prodaje se dvosobni apartman u potkrovlju stambene zgrade sa ukupno šest apartmana. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a, ostave i kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom. Iz dnevnog dijela se izlazi....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na drugom katu više obiteljske kuće na vrlo atraktivnoj lokaciji udaljenoj svega 50 m od uređene plaže. Ukupna stambena površina apartmana je 59,15 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, ostavu, kupaonu,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 290.000 € na 279.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 279.000 €, 61,00 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 290.000 €
07.03.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Soline, apartman u blizini mora i plaža - 250m. Nalazi se na 1.katu novije zgrade. Sastoji se od dvije sobe, kuhinje, dnevnog boravka, hodnika, kupaone, ostave i balkona s pogledom na more. Grijanje je podno na struju. Apartmanu pripada jedno parkirno mjesto. Kompletan namještaj ostaje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj balkon do 450000 eura 60 m2'
220.000 €
290.000 €
165.000 €
 
+7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 290.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 60,27 m2 cca 4810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.08.2025 - 270.000 €
11.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Šilo, na prodaju je apartman na 1. katu sa panoramskim pogledom na more, koji oduzima dah. Nalazi se u mirnom dijelu mjesta, na samo 250 metara od mora i 500 metara od centra mjesta. Pripada mu jedno parkirno mjesto i izlaz na balkon, a sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je odličan apartman na drugom katu novogradnje smještene na dobroj lokaciji u blizini mora i plaže. Površina apartmana iznosi 60,27 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog boravka s izlazom na balkon....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je odličan apartman na prvom katu novogradnje smještene na dobroj lokaciji u blizini mora i plaže. Površina apartmana iznosi 60.27 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog boravka s izlazom na balkon s....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 59,90 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepi stan od 59,90 m2 stambene površine. Stan ima odličan raspored a sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, špajze i dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom. Stan ima balkon i pogled na more. Stan je namješten i kao takav se prodaje. Do mora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja uvala Soline: Apartman u neposrednoj blizini mora Na prodaju je moderni apartman smješten na drugom katu novogradnje u mirnoj uvali Soline, udaljen samo 200 metara od mora. Ovaj atraktivan apartman površine 61 m² sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice te open-space....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 185.000 €, 61,70 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepi stan od 60,70 m2 stambene površine. Stan ima odličan raspored a sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, špajze i dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom. Stan ima balkon i pogled na more. Stan je namješten i kao takav se prodaje. Do mora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 280.000 €, 62,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.08.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Soline, prodaja apartmana na 1. katu stambene zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica. Zgrada je izgrađena 2020. godine. Apartman neto površine 62 m2, sastoji se od ulaznog prostora, 2 spavaće sobe, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka s izlazom na balkon, površine 9 m2. S balkona se....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 365.000 €, 64,00 m2 cca 5700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je moderan apartman smješten u novijoj više obiteljskoj zgradi ukupne stambene površine 64,59 m2. Nalazi se u visokom potkrovlju i sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, kupaonice, wc-a, ostave, kuhinje s blagovaonom i dnevnog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 400.000 €, 65,00 m2 cca 6150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, ČIŽIĆI - trosoban apartman na 250 metara od mora Iz prodaje moramo izdvojiti elegantno uređeni apartman u mirnom ribarskom naselju Čižići na predivnom otoku Krku, koji je udaljen svega 250 metara od kristalno čistog mora. Nalazi se na drugom katu, pružajući gostima pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo, u ponudi je apartman na katu nove više obiteljske kuće s ukupno tri stambene jedinice. Apartman površine 65 m2 sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravaka s izlazom na balkon s kojega se pruža lijep pogled na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, novi apartman u zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica na izuzetno mirnoj lokaciji s pogledom na zelenilo i prirodu. Apartman ukupne stambene površine 65 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, kupaonice i balkona na 2. katu. Također pripada....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 55,00 m2 cca 5360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, otok Krk, prodaje se apartman površine 55 m2, na izvrsnoj lokaciji samo 50 m od plaže. Apartman se nalazi na drugom katu stambene zgrade i sastoji se ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaonice, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!