• GoHome Professional
apartmani dobrinj balkon do 420000 eura 60 m2 Najn - GoHome
  • apartmani dobrinj balkon do 420000 eura 60 m2 Najn - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj balkon do 420000 eura 60 m2 Najnovije

  • Za upit "apartmani dobrinj balkon do 420000 eura 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Čižići - Dvosobni apartman sa pogledom na more Prodaje se dvosobni apartman u potkrovlju stambene zgrade sa ukupno šest apartmana. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a, ostave i kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom. Iz dnevnog dijela se izlazi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja uvala Soline: Apartman u neposrednoj blizini mora Na prodaju je moderni apartman smješten na drugom katu novogradnje u mirnoj uvali Soline, udaljen samo 200 metara od mora. Ovaj atraktivan apartman površine 61 m² sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice te open-space....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 290.000 € na 279.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 279.000 €, 61,00 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 290.000 €
07.03.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Soline, apartman u blizini mora i plaža - 250m. Nalazi se na 1.katu novije zgrade. Sastoji se od dvije sobe, kuhinje, dnevnog boravka, hodnika, kupaone, ostave i balkona s pogledom na more. Grijanje je podno na struju. Apartmanu pripada jedno parkirno mjesto. Kompletan namještaj ostaje....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 290.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 60,27 m2 cca 4810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.08.2025 - 270.000 €
11.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Šilo, na prodaju je apartman na 1. katu sa panoramskim pogledom na more, koji oduzima dah. Nalazi se u mirnom dijelu mjesta, na samo 250 metara od mora i 500 metara od centra mjesta. Pripada mu jedno parkirno mjesto i izlaz na balkon, a sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je odličan apartman na drugom katu novogradnje smještene na dobroj lokaciji u blizini mora i plaže. Površina apartmana iznosi 60,27 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog boravka s izlazom na balkon....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je odličan apartman na prvom katu novogradnje smještene na dobroj lokaciji u blizini mora i plaže. Površina apartmana iznosi 60.27 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog boravka s izlazom na balkon s....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 59,90 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepi stan od 59,90 m2 stambene površine. Stan ima odličan raspored a sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, špajze i dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom. Stan ima balkon i pogled na more. Stan je namješten i kao takav se prodaje. Do mora....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na drugom katu više obiteljske kuće na vrlo atraktivnoj lokaciji udaljenoj svega 50 m od uređene plaže. Ukupna stambena površina apartmana je 59,15 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, ostavu, kupaonu,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 185.000 €, 61,70 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepi stan od 60,70 m2 stambene površine. Stan ima odličan raspored a sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, špajze i dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom. Stan ima balkon i pogled na more. Stan je namješten i kao takav se prodaje. Do mora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 280.000 €, 62,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.08.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Soline, prodaja apartmana na 1. katu stambene zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica. Zgrada je izgrađena 2020. godine. Apartman neto površine 62 m2, sastoji se od ulaznog prostora, 2 spavaće sobe, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka s izlazom na balkon, površine 9 m2. S balkona se....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj balkon do 420000 eura 60 m2 (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja