• GoHome Professional
apartmani dobrinj balkon do 3400 eura/m2 do 280 m2 - GoHome
  • apartmani dobrinj balkon do 3400 eura/m2 do 280 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj balkon do 3400 eura/m2 do 280 m2

  • Za upit "apartmani dobrinj balkon do 3400 eura/m2 do 280 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.172 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 330000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • okućnica
    • prizemlje
    • potkrovlje
    • suteren
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Klimno, prodaja, samostojeća kuća, sa 3 stambene jedinice, 200 metara od mora i plaže. Ova moderna i kvalitetno građena obiteljska kuća s ukupno tri stambene jedinice, ima ukupnu neto površinu od 266m2 i panoramski pogled na more, sagrađena je na zemljištu površine 676 m² na mirnoj....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je nova mediteranska samostojeća kuća sa tri odvojena apartmana i otvorenim pogledom na more, smještena na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini lijepih plaža. Ukupna stambena površina od 266 m2 raspoređena je na suteren, prizemlje i....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

**Obiteljska kuća s panoramskim pogledom na more - Klimno, otok Krk** Na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, samo 200 metara od mora i najbliže plaže, smještena je ova prekrasna obiteljska kuća koja se prostire na 266 m² neto površine. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža spektakularan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj balkon do 3400 eura/m2 do 280 m2'
985.000 €
895.000 €
300.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom okruženju u okolici Dobrinja na udaljenosti od 3 km od mora, smještena je prostrana kuća idealna za veću obitelj ili kao investicija za turistički najam. Nekretnina se prostire na 280 m² stambene površine i sastoji se od dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se samostojeća kuća površine 280 m2 sa dvije odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, od kojih dvije imaju izlaz na zajedničku natkrivenu terasu i okućnicu, dok preostale....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U krasnom krčkom selu Polje prodajemo dvojnu kuću sa 4 apartmana u mirnom obiteljskom okruženju. U prizemlju imamo dva apartmana: apartman "1" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica, 2 spavaće sobe, terasa), apartman "2" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk - Čižići Posreduemo u prodaji apartmana na mirnoj lokaciji u prizemlju zgrade sa 4 stana. Apartman ima poseban ulaz, dva parkirna mjesta na okućnici. Ostatak od okućnice (ukupno 135 m2) je travnjak i dvije smokve. Mogućnost izgradnje bazena. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaone....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 78,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići Stan na 2 katu, 50 m od mora.. Stan ima 78 m2, kompletno namjesten.. sa lijepim pogledom na uvalu Soline..blizina svih sadržaja.. Dboravak+ kuhinja Spavaća soba, Dvije manje sobe Soba u mansardi Balkon zatvoren u pvc stolariju Wc, parking ID KOD AGENCIJE: 4628-7219 AS....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 73,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na prvom katu više obiteljske kuće s lijepim pogledom na more. Ukupna stambena površina apartmana je 73 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, toalet, dvije spavaće sobe, kupaonu, dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 70,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, novi, apartman na 1. katu s pogledom na more. Apartman stambene površine od cca. 70 m², a sastoji se od hodnika, kupaonice, spremišta, dvije spavaće sobe, dodatne kupaonice te velike kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom iz kojih se izlazi na balkon s....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, novi apartman u zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica na izuzetno mirnoj lokaciji s pogledom na zelenilo i prirodu. Apartman ukupne stambene površine 65 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, kupaonice i balkona na 2. katu. Također pripada....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo, u ponudi je apartman na katu nove više obiteljske kuće s ukupno tri stambene jedinice. Apartman površine 65 m2 sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravaka s izlazom na balkon s kojega se pruža lijep pogled na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 185.000 €, 61,70 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepi stan od 60,70 m2 stambene površine. Stan ima odličan raspored a sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, špajze i dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom. Stan ima balkon i pogled na more. Stan je namješten i kao takav se prodaje. Do mora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 61,70 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Čižići - Dvosobni apartman na prvom katu Prodaje se dvosobni apartman na prvom katu stambene zgrade sa ukupno šest apartmana. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a, ostave i kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom sa izlazom na balkon. Ukupna....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Čižići - Dvosobni apartman sa pogledom na more Prodaje se dvosobni apartman u potkrovlju stambene zgrade sa ukupno šest apartmana. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a, ostave i kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom. Iz dnevnog dijela se izlazi....