• GoHome Professional
apartmani dobrinj balkon do 180 m2 samostojeća što - GoHome
  • apartmani dobrinj balkon do 180 m2 samostojeća što - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj balkon do 180 m2 samostojeća što jeftinije

  • Za upit "apartmani dobrinj balkon do 180 m2 samostojeća što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća s tri apartmana i bazenom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu na otoku Krku u Šilu. Ova kuća se nalazi na parceli površine 706 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2024.,

www.crozilla.com

U ponudi imamo lijepi dvosobni apartman u održavanoj zgradi građenoj 2009. godine. Stan se u naravi sastoji od dnevnog boravka sa blagovaonicom i kuhinjom, hodnika, kupaonice, ostave i tri spavaće sobe. Ima balkon od cca 7 m² i pogled na more. Stan je u potpunosti opremljen i kao....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 185.000 €, 61,70 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepi stan od 60,70 m2 stambene površine. Stan ima odličan raspored a sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, špajze i dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom. Stan ima balkon i pogled na more. Stan je namješten i kao takav se prodaje. Do mora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Čižići - Dvosobni apartman sa pogledom na more Prodaje se dvosobni apartman u potkrovlju stambene zgrade sa ukupno šest apartmana. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a, ostave i kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom. Iz dnevnog dijela se izlazi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 59,90 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepi stan od 59,90 m2 stambene površine. Stan ima odličan raspored a sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, špajze i dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom. Stan ima balkon i pogled na more. Stan je namješten i kao takav se prodaje. Do mora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 61,70 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Čižići - Dvosobni apartman na prvom katu Prodaje se dvosobni apartman na prvom katu stambene zgrade sa ukupno šest apartmana. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a, ostave i kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom sa izlazom na balkon. Ukupna....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, novi apartman u zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica na izuzetno mirnoj lokaciji s pogledom na zelenilo i prirodu. Apartman ukupne stambene površine 65 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, kupaonice i balkona na 2. katu. Također pripada....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 227.500 €, 48,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je namješten apartman na prvom katu više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljen samo 80 m od mora i lijepih plaža. Zauzima stambenu površinu od 48 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk - Čižići Posreduemo u prodaji apartmana na mirnoj lokaciji u prizemlju zgrade sa 4 stana. Apartman ima poseban ulaz, dva parkirna mjesta na okućnici. Ostatak od okućnice (ukupno 135 m2) je travnjak i dvije smokve. Mogućnost izgradnje bazena. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaone....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo, u ponudi je apartman na katu nove više obiteljske kuće s ukupno tri stambene jedinice. Apartman površine 65 m2 sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravaka s izlazom na balkon s kojega se pruža lijep pogled na....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj balkon do 180 m2 što jeftinije (62)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com