• GoHome Professional
apartmani dobrinj balkon do 170 m2 do 3900 eura/m2 - GoHome
  • apartmani dobrinj balkon do 170 m2 do 3900 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj balkon do 170 m2 do 3900 eura/m2

  • Za upit "apartmani dobrinj balkon do 170 m2 do 3900 eura/m2" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.584 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 370000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 298.000 €, 78,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman u Klimnu, mirnom ali vrlo lijepom mjestu na istočnoj obali otoka Krka, poznatom po čistom moru i ljekovitom blatu u uvali Soline. Ova vrhunska novogradnja smještena je na fantastičnoj lokaciji, udaljena samo 140 metara laganog hoda do mora i prekrasnih plaža. Idealno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

APARTMAN U NOVOGRADNI - UVALA SOLINE NOVO U PONUDI! Apartman se nalazi na drugom katu stambene zgrade. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice te balkona. S balkona se pruža djelomični pogled na more. Apartmanu pripada jedno parkirno mjesto.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 279.000 €, 71,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

APARTMAN U NOVOGRADNI - UVALA SOLINE NOVO U PONUDI! Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice te balkona. S balkona se pruža djelomični pogled na more. Apartmanu pripada jedno parkirno mjesto,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj balkon do 170 m2 do 3900 eura/m2'
240.000 €
670.000 €
260.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 100,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj lokaciji u Šilu na otoku Krku, svega 80 m od mora i u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, nalazi se ovaj luksuzni apartman koji uspješno spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i visok nivo udobnosti. Smješten na prvoj etaži stambene zgrade, apartman zauzima 100....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.900 €, 74,93 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poštovani klijenti, predstavljamo vam jednu od ljepših obiteljskih nekretnina na području Krka! Diskretno smješten u zelenilu, ovaj luksuzno koncipiran resort u izgradnji, nudi 13 urbanih Villa sa sveukupno 39 apartmana. Svaka od urbanih Villa sastoji se od 3 apartmana koji nude panoramski....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.800 €, 74,93 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.500 €, 74,93 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.000 €, 74,93 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.800 €, 74,93 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.500 €, 74,93 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.000 €, 74,93 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 61,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Čižići - Dvosobni apartman na prvom katu Prodaje se dvosobni apartman na prvom katu stambene zgrade sa ukupno šest apartmana. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a, ostave i kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom sa izlazom na balkon. Ukupna....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 70,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, novi, apartman na 1. katu s pogledom na more. Apartman stambene površine od cca. 70 m², a sastoji se od hodnika, kupaonice, spremišta, dvije spavaće sobe, dodatne kupaonice te velike kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom iz kojih se izlazi na balkon s....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, novi apartman u zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica na izuzetno mirnoj lokaciji s pogledom na zelenilo i prirodu. Apartman ukupne stambene površine 65 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, kupaonice i balkona na 2. katu. Također pripada....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 300.000 €, 87,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Čižići, prodaja, kuća sa dva apartmana i pogledom na more, 300 m od plaže! Kuća ima dvije etaže, prizemlje+ kat, ukupne bruto površine 106 m2, neto površine 87 m2. U prizemlju se nalazi apartman neto površine 50 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 285.900 €, 71,60 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 59,90 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepi stan od 59,90 m2 stambene površine. Stan ima odličan raspored a sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, špajze i dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom. Stan ima balkon i pogled na more. Stan je namješten i kao takav se prodaje. Do mora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Čižići - Dvosobni apartman sa pogledom na more Prodaje se dvosobni apartman u potkrovlju stambene zgrade sa ukupno šest apartmana. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a, ostave i kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom. Iz dnevnog dijela se izlazi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 78,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići Stan na 2 katu, 50 m od mora.. Stan ima 78 m2, kompletno namjesten.. sa lijepim pogledom na uvalu Soline..blizina svih sadržaja.. Dboravak+ kuhinja Spavaća soba, Dvije manje sobe Soba u mansardi Balkon zatvoren u pvc stolariju Wc, parking ID KOD AGENCIJE: 4628-7219 AS....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 185.000 €, 61,70 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepi stan od 60,70 m2 stambene površine. Stan ima odličan raspored a sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, špajze i dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom. Stan ima balkon i pogled na more. Stan je namješten i kao takav se prodaje. Do mora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2024.,

www.crozilla.com

U ponudi imamo lijepi dvosobni apartman u održavanoj zgradi građenoj 2009. godine. Stan se u naravi sastoji od dnevnog boravka sa blagovaonicom i kuhinjom, hodnika, kupaonice, ostave i tri spavaće sobe. Ima balkon od cca 7 m² i pogled na more. Stan je u potpunosti opremljen i kao....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 73,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na drugom katu više obiteljske kuće s lijepim pogledom na more. Ukupna stambena površina apartmana je 73 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, toalet, dvije spavaće sobe, kupaonu, dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk - Čižići Posreduemo u prodaji apartmana na mirnoj lokaciji u prizemlju zgrade sa 4 stana. Apartman ima poseban ulaz, dva parkirna mjesta na okućnici. Ostatak od okućnice (ukupno 135 m2) je travnjak i dvije smokve. Mogućnost izgradnje bazena. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaone....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na drugom katu više obiteljske kuće na vrlo atraktivnoj lokaciji udaljenoj svega 50 m od uređene plaže. Ukupna stambena površina apartmana je 59,15 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, ostavu, kupaonu,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 349.000 €, 84,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan dvoetažni apartman na prvom katu više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljen samo 120 m od mora, lijepih plaža i u blizini centra mjesta. Ukupna stambena površina od 84 m2 raspoređena je na prvi kat na kojem se nalazi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com