• GoHome Professional
apartmani dobrinj 80 m2 okućnica što manje - GoHome
  • apartmani dobrinj 80 m2 okućnica što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 80 m2 okućnica što manje

  • Za upit "apartmani dobrinj 80 m2 okućnica što manje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 4.139 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 83,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Uvala Soline - na prodaju je prostrani trosoban dvoetažni apartman ukupne površine 83,26 m2 na prvom katu i visokom potkrovlju više obiteljske kuće sa ukupno šest stambenih jedinica, udaljen svega 350 m od mora i plaže. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaone,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Stan-apartman se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,natkrivene teras,vrta-okućnice površine 59m2,te pripadajućeg parkinga. Mirna lokacija.Udaljenost od mora-plaže cca 300 metara. Kupac oslobođen plaćanja poreza na promet .

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 298.000 €, 75,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

Samo kod nas u ponudi - prekrasan opremljeni apartman smješten u mirnom mjestu Klimno, na čarobnom otoku Krku. Ovaj prostrani apartman ukupne površine 75.8 m² idealan je za obitelj ili one koji traže mir i komfor. Na zatvoreni površini od 59 m2, sastoji se od dvije spavaće sobe i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj 80 m2 okućnica što manje'
360.000 €
399.000 €
290.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 239.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 75,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 255.000 €
16.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo ? prodaje se dvosoban apartman na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od mora. Apartman ukupne površine 75.32 m² je smješten u visokom prizemlju novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 75,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja dvoetažnog apartmana 60 m od mora. Apartman površine 75 m2 proteže se na dvije etaže, visoko prizemlje i prvi kat, smješten u stambenoj zgradi sa ukupno četiri stambene jedinice. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 420.000 €, 78,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se apartman u Klimnu, mirnom ali vrlo lijepom mjestu na istočnoj obali otoka Krka, poznatom po čistom moru i ljekovitom blatu u uvali Soline. Ova vrhunska novogradnja smještena je na fantastičnoj lokaciji, udaljena samo 140 metara laganog hoda do mora i prekrasnih plaža. Idealno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 475.000 €, 79,00 m2 cca 6010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Asfaltiran prilaz, Blizina mora, Blizina plaže, Etažirano, Gradski vodovod, Kvalitetna gradnja, Novogradnja, Okućnica, Parkirno mjesto, Pogled na more, Projektna dokumentacija, PVC stolarija, Spremište, U mirnom djelu otoka, Uporabna dozvola, Velika terasa, Vlasnički list. Otok Krk,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasan apartman na prodaju u Šilu ? idealno za odmor i uživanje, na par koraka od plaže !! Osnovne informacije: Na prodaju je prekrasan apartman smješten na prvom katu, u samom centru Šila, svega 60 metara od mora. Stan se prostire na 60 m² i sastoji se od dvije udobne spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 395.000 €, 85,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

U sklopu modernog projekta novogradnje u mjestu Šilo na otoku Krku prodaje se prostran apartman u zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Projekt se gradi prema suvremenim standardima gradnje s naglaskom na kvalitetu materijala, funkcionalnost prostora i ugodan način stanovanja.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 375.000 €, 85,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 85 m2 smješten na 1. katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa zajedničkim bazenom. Apartmanu pripada....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaj se dvojna kuća s dva apartmana na otoku Krku, na mirnoj lokaciji, okruženom zelenilo. U prizemlju se nalazi apartman s dvije spavaće sobe, kupaonicom, hodnikom, open space prostorom kuhinje i dnevog boravka, te velike natkrivene terase i spremišta. Vanjskim stepeništem spojeno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr