• GoHome Professional
apartmani dobrinj 80 m2 bazen što jeftinije - GoHome
  • apartmani dobrinj 80 m2 bazen što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 80 m2 bazen što jeftinije

  • Za upit "apartmani dobrinj 80 m2 bazen što jeftinije" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 4.721 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 375.000 €, 85,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 85 m2 smješten na 1. katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa zajedničkim bazenom. Apartmanu pripada....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 76,99 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prilika za investiciju! Prodaje se predivan apartman u fazi izgradnje, sa vlastitim bazenom površine 18m2 m i okućnicom površine 110m2, na mirnoj lokaciji, samo 140m od mora. Zaista jedinstvena lokacija sa modernom arhitekturom interijera koji nudi optimalan boravak na mirnoj lokaciji....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 277.000 € na 295.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 73,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 277.000 €
02.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja - ŠILO - PRODAJA Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Šilu gradi se nova zgrada modernog projekta, a završetak gradnje predviđen je za ljeto 2027. godine. U ponudi je apartman na 1. katu ukupne površine 73 m², koji se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, dvije spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj 80 m2 bazen što jeftinije'
420.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 395.000 €, 85,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

U sklopu modernog projekta novogradnje u mjestu Šilo na otoku Krku prodaje se prostran apartman u zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Projekt se gradi prema suvremenim standardima gradnje s naglaskom na kvalitetu materijala, funkcionalnost prostora i ugodan način stanovanja.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 530.000 €, 80,00 m2 cca 6630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se lijepa kuća s grijanim bazenom i solarnom elektranom u okolici Dobrinja na otoku Krku! Kuća je sagrađena na zemljištu površine 1900m2. Nalazi se na mirnoj lokaciji, na kraju slijepe ulice. Radi se o visokoj prizemnici koja na donjoj etaži ima uređeni apartman. Apartman....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr